Gökhan Özen’den hayranlarını korkutan açıklama: Temas kurmam yasaklandı

Yayın tarihi: 14 Mart 2024 Perşembe 11:25 am - Güncelleme: 14 Mart 2024 Perşembe 11:25 am

Şarkıcı Gökhan Özen, sosyal medya hesabında yaptığı açıklama ile ciddi bir enfeksiyona yakalandığını açıkladı. Özen, “İmza gününde yüzlerce kişi ile temas kurmam artık yasaklandı” dedi.

Şarkıcı Gökhan Özen, sosyal medya hesabından hayranlarına bir açıklama yaptı. Özen, yaptığı paylaşımda İzmir konserinin ardından enfeksiyona yakalandığını duyurdu.

“Ciddi bir enfeksiyon geçiriyorum” diyen Özen, doktorunun imza gününde yüzlerce kişiyle temas kurmasını yasakladığını da belirtti.

Özen, paylaşımında şu ifadeleri kullandı.

“İzmir konserinin ardından son 3 gündür ciddi bir enfeksiyonla yatıyorum. Doktorlarımızdan kesin bir uyarı aldım. İmza gününde yüzlerce kişi ile temas kurmam artık yasaklandı. Kuruçeşme konserlerinde de yaşadığım bu enfeksiyonların salgın hastalıklardan kaynaklandığını ve temasla bulaştığını açıkladılar. Konserlerimden sonra sevenlerimle saatlerce foto çektirmeyi severek ve zevkle yapıyorum. Ama konser sonrası terim soğumadan gerçekleşen bu kulis seanslarında en az saatlerce yüzlerce kişi ile temas halinde olmanın beni 2. kez yataklara düşürdüğü günlerde doktorlarımdan kesin talimat var, bu temasları üzülerek sonlandırıyoruz.”

Gökhan Özen, enfeksiyon, konser, hastalık

Şarkıcı Gökhan Özen kalp krizi geçirdi

Kaynak: TELE1