Fenerbahçe’den tepki: FETÖ zihniyetiyle insanları sokağa dökmeye çalışıyorlar

14 Mart 2021 Pazar

Fenerbahçe’ye operasyon yapıldığını söyleyen Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, Gençlerbirliği’nin ikinci golünün ofsayt olduğunu belirtip “Artık tiyatroyu da geçti ve tehlikeli bir hal almaya başladı. Bakın bu camia daha önce operasyon yemiş bir camia. FETÖ zihniyetiyle bilerek kaos çıkarmaya, insanları sokağa dökmeye çalışıyorlar” dedi.

Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki ve Alper Pirşen, sarı – lacivertlilerin Spor Toto Süper Lig’in 30’uncu haftasında Gençlerbirliği’ne 2-1 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe – Gençlerbirliği: 1-2

“ARAŞTIRILMASINI İSTİYORUM”

Hakemin verdiği kararlara tepki gösteren Baki, ”Artık tiyatroyu da geçti ve tehlikeli bir hal almaya başladı. Bakın bu camia daha önce operasyon yemiş bir camia. FETÖ zihniyetiyle bilerek kaos çıkarmaya, insanları sokağa dökmeye çalışıyorlar. Ofsaytsa vereceksin, golse vereceksin. O programların başında insan var, manipülasyona açık. Hayatta en sevdiğim şey futbol ama artık futboldan bıkacak duruma geldim. Bugünkü VAR operatörü, birkaç hafta önce oynanan maçta bizim yine ofsayt diye golümüzü iptal eden kişi. Kişinin kim olduğunun, geçmişinin araştırılmasını devletimizden istiyorum” dedi.

“İNSANLARI APTAL YERİNE KOYMAYIN”

Alper Pirşen ise, ”İnsanları aptal yerine koymayın, biz yemiyoruz. Futbol, futbol olmaktan çıktı. Biz bu çizgiyi çeken programda çalışanları biliyoruz. İsim de veririz. Artık yeter. Gol ofsayt. Bu golü Nazım’ın üstüne yıkmaya çalışacaklar, o işlere de girmesinler. Uyarıyorum. Nazım’a değse bile, top ayaktan çıktığı anda zaten ofsayt. Bu oyunları tutmayacak.. ” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler