Fenerbahçe yeni sezon formalarını tanıttı!

9 Temmuz 2021 Cuma

PUMA ile sponsorluk anlaşması imzalayan Fenerbahçe Kulübü yeni sezonda giyeceği formaları da tanıttı. Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları 319 TL olarak belirlendi.

Fenerbahçe Kulübü, PUMA ile sponsorluk anlaşması imzaladı. İmza töreninde konuşan Başkan Ali Koç yeni sezon formalarından da söz ederken asıl sürprizin bir sonraki sezon kullanılacak formalar olduğunu vurguladı.

ARTIK YILDIZ YOK
“Artık formalarımızda yıldız kullanmayacağız. Çok uzun bir birliktelikten sonra, yeni bir markayla birlikteliğe gidiyoruz. Aşağı yukarı 30 seneyi aşan bir birlikteliğe son verdik. Fenerbahçe’nin tarihinde biri adidas, biri Fenerium olmak üzere iki marka var. Öncelikle adidas’a teşekkür etmek istiyorum. Bazı yerlerde asgari müşterekte buluşamıyorduk. Geldiğimiz noktada PUMA’yla devam etme kararı aldık. Fenerbahçe, Türkiye’nin en önemli markalarından biri, belki de en önemlisi. Birlikte çalıştığımız markaları büyütürüz.”

“ÇOK RAHATSIZ OLDUK”

“Bu sezon formalar sızdı. Olacak iş değil, çok rahatsız olduk. PUMA’nın yerinde olsam reklam ajansımı değiştiririm. Önümüzdeki yıllarda belki de Avrupa’daki gibi yeni sezon formalarını önceki sezonun son maçında giyip tanıtmakta fayda var. Bu tür şeyler bizim ülkemizde gizli yapılamıyor. Formalarımızdan çok mutluyuz. Asıl gelecek sezon daha farklı formalar bizi bekliyor. Umarım formalar bize şans getirir. Yeni iş birliğimizin hayırlı olmasını, yanında birçok kupa getirmesini temenni ediyorum”

FİYAT NE KADAR?
Başkan Ali Koç açıklamasında, “Fiyatları belirlemede bizim özgürlüğümüz var. Daha önce fiyat belirlemeyi global firma yapıyordu. Bu sene forma fiyatı 319 TL. Buradaki en önemli şey sattıklarımızın ödeme takvimleri. Bir öncekine göre bu formadan kazancımız yaklaşık 5 katı olacak” dedi.

İşte Fenerbahçe’nin yeni sezon iç saha ve dış saha formaları:

Benzer Haberler