Fatih Altaylı’dan Alpay Özalan’a dava: Kanıtlasın televoleci…

Yayın tarihi: 25 Ocak 2022 Salı 1:22 pm - Güncelleme: 25 Ocak 2022 Salı 1:23 pm

Fatih Altaylı karlı yollarla ilgili attığı tweet’i silince AKP’li Alpay Özalan “satılık kalem” dedi. Altaylı, Özalan’a dava açacağını söyledi ve “Kanıtla bakalım televoleci” dedi.

Yolda kalan otomobillerin videosunu Twitter’dan paylaşarak “Keşke biraz tuzlasalar” diyen, tuzlama yapıldığını görünce ise tweet’ini silen HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, kendisine “Kalemi satılık” diyen AKP İzmir Milletvekili Alpay Özalan’ı dava edeceğini açıkladı.

Altaylı bugünkü yazısının ‘Hadi kanıtla televoleci’ başlıklı bölümünde yolda kalan araçların videosunu koyma amacının yetkilileri tuzlama konusunda uyarmak olduğunu söylerken, “Sonra aşağıda tuzlama aracını görünce tweet’i sildim. Kıyamet koptu. Yahu pek çok tweet’imi siliyorum ben. Muhatabı okuyunca ya da hatalı, yanlış bir şey yazdığımı, haksızlık yaptığımı düşününce siliyorum” dedi.

İstanbul’da hayat durdu: Yollar kapandı, çatı çöktü, özel araçlar yasaklandı

“BİR TROLL VAR Kİ…”

‘Bir grup trollün saldırıya geçtiğini’ söyleyen Altaylı, şöyle devam etti:

“Ben de onlara anladıkları dilden yanıt verdim. Fazlasına değmezler. Ancak bir troll var ki, onunla mahkemede hesaplaşacağız. Adı Alpay. Soyadı Özalan. Televolelerden hatırlarsınız kendisini. Şimdi vekil yapılmış. Bana ‘Kalemini satan’ demiş. Kendisini hemen dava etmelerini söyledim avukatıma. Hadi gelsin kalemimi sattığım kanıtlasın bakalım.”

Eski futbolcu Alpay Özalan, 90’lı yılların en çok izlenen magazin programı Televole’nin en sık ekrana taşıdığı isimlerden birisiydi.

Ekrem İmamoğlu’ndan İstanbullulara akşam uyarısı