Ayşe Arman da Hürriyet’ten istifa etti

3 Kasım 2019 Pazar

Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman, istifasını noter yoluyla gazete yönetimine gönderdiğini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni istifa etti

Hürriyet’te 43 gazetecinin evine tebligat gönderilerek işten çıkarılmasının ardından peş peşe istifa haberleri gelmeye devam ediyor.

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar işten çıkarmalara tepki olarak noter aracılığıyla gazetesine istifa ettiğini bildirirken, yazar Gürsel Birsel de Twitter üzerinden istifa ettiğini duyurdu.

İşten çıkarılan gazeteci Kenan Başaran Hürriyet’te yaşananları teker teker anlattı

Hürriyet yazarı Ayşe Arman da gazete ile yollarını ayırdığını Instagram hesabından duyurdu. Arman paylaşımında, “27 yıldır pazar röportajları yapıyorum. Artık gazeteden değil, buradan paylaşacağım. Hürriyet bitti, sevdiğim işi yapmaya devam. Tabii ki üzgünüm. 27 yıl, Ömer’le ilişkimden uzun. Resmen bir ömür. Çok güzel günlerim oldu. Hürriyet’te doğdum ama yaşamaya devam edemeyeceğimi görüyorum. Yasımı kendi içimde yaşıyordum, ama o kadar çok soran oldu ki, paylaşmam icap etti. Peki o zaman: Geçen hafta, buradaki Türk konsolosluğundaki noter aracılığıyla aramızdaki sözleşmeyi fesettiğimi bildiren bir ihtarname yolladım. İstifa ettim yani” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler