Ersoy Dede ile İsmail Saymaz arasındaki kavga büyüyor! Saymaz’a meydan okudu

9 Ekim 2019 Çarşamba

Ersoy Dede ile İsmail Saymaz arasındaki kavga büyüyor!  Saymaz’a meydan okudu

ABD Büyükelçiliğinin firari FETÖ’cü Ergun Babahan’ın attığı Bahçeli tweetini beğenmesinin ardından İsmail Saymaz’ın yaptığı paylaşımı eleştiren yandaş yazarlardan Ersoy Dede, Saymaz’a sert sözlerle eleştirdi. Dede, Saymaz’ın eskiden FETÖ’cüleri savunduğunu ve şu an da medyada “makbul adamlardan sayıldığını” iddia etti.

Star gazetesi yazarı Ersoy Dede ile İsmail Saymaz arasında büyük bir polemik sosyal medyanın gündeminde düşmüyor.

ABD Büyükelçiliğinin firari FETÖ’cü Ergun Babahan’ın attığı Bahçeli tweetini beğenmesinin ardından İsmail Saymaz’ın yaptığı paylaşımı eleştiren yandaş yazarlardan Ersoy Dede, İsmail Saymaz’a sosyal medyadan çok sert yüklendi.

ABD Büyükelçiliğinin resmi hesabından FETÖ’cülerin paylaşımını beğenmesi üzerine Saymaz’ın açıklamalarına tepki gösteren Ersoy Dede, “Soran olursa, ‘eskiden canhıraş Fetö’yü savunanlar şimdi ne yapıyor?’ diye.. bakarsınız sağa sola görürsünüz.. Makbul adamdan sayılıyorlar.” dedi.

Saymaz için “Bu adamların, 15 Temmuz gibi bir saldırının ardından hâlâ bizim medyalarımızda lafına sözüne itibar edilen adamlar olarak yer alması büyük problemdir.. bu adamı el üstünde tutan kim varsa.. soruyorum; Ergun Babahan’ın ne günahı var. Onu da çıkarın tepemize..” ifadelerine yer veren Dede, Saymaz’ın FETÖ’cüleri savunduğunu öne sürdü.

İsmail Saymaz ise henüz bu sözlere cevap vermedi.

İşte Ersoy Dede’nin İsmail Saymaz hakkındaki ağır eleştirileri:

 

Benzer Haberler