Erdoğan’ın yüzüne isyan etti: Yardım et

Yayın tarihi: 16 Ağustos 2020 Pazar 7:05 pm - Güncelleme: 16 Ağustos 2020 Pazar 7:05 pm

Rize’ye giden AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a bir kadın, “Üç tane istedin, üç tane yaptım, yardım et” diye seslendi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylası’nda Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yapılan çalışmaları inceledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hemşehrileriyle “mesafeli” kahve keyfi

Erdoğan, “Halkımızın da memnuniyetini de bizzat kendilerinden dinlemek suretiyle daha da memnun olduk. Hedefimiz 2022’nin sonunda yeni bir Ayder ortaya çıkarmak. Altyapısıyla, konutlarıyla, otoparklarıyla, restoranlarıyla her şeyiyle yeni Ayder bizim için yeni bir çekim alanı olacak. Havalimanıyla birlikte geliş ve gidişler fazlalaşacaktır. Kayak turizmine yönelik çalışmalar devam ediyor. Bunlarla birlikte kolektif bir anlayışı hâkim kılacağız” diye konuştu.

Hatalardan ders çıkartılmadı! Ayder Yaylası AKP’nin radarına takıldı

‘YARDIM ET’

Erdoğan, çeşitli programlara katılmak üzere gittiği Rize’nin Güneysu ilçesinde de toplanan bir kalabalıkla selamlaştı. Bu sırada kendisinden yardım isteyen bir kadın, Erdoğan’a “Oğlumun ismini Tayyip verdim. Üç tane istedin, üç tane yaptım. Eşim felç geçirdi ne olur bana yardım et” diye seslendi.