Dünyanın gözü Apple’da… İşte iPhone 11’in fiyatı ve özellikleri

10 Eylül 2019 Salı

Teknoloji devi Apple, geleneği bozmadı. Her sene eylül ayında yeni modelini tanıtan Apple, bu sene de iPhone 11 ve iPhone 11 Pro modelini tüm dünyaya tanıttı. iPhone 11’in özellikleri ve fiyatı açıklandı. iPhone 11’in 699 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya sürüleceği açıkladı.

Yeni modellerin iPhone 11 iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max adını taşıması bekleniyor.

iPhone 11’in fiyatı 699 dolar olarak açıklandı…

iPhone 11’in öne çıkan özelikleri

Geniş açılı bir kamerası olacak. Diğer modellere göre portre özelliği öne çıkarıldı. Stüdyo kalitesinde fotoğraf çekilebilecek.

Gece modu otomatik olarak çalışacak.

Saniyede 60 kare ekleyebilecek.

iPhone 11 diğer modellere göre en hızlı işlemciye sahip telefon olacak.

iPhone 11’in en son çıkan modele göre 1 saat daha fazla batarya ömrü var ve 11 akıllı telefonlarda olan en hızlı çipe sahip.

Apple; iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max’in duyurusunu yaptı. Yeni telefonların tanıtılmasıyla birlikte beklendiği gibi mevcut bazı iPhone modellerinin fiyatlarında indirime gidildi. İşte bugünden itibaren Türkiye genelinde fiyatı düşen iPhone modelleri ve yeni fiyatları…

Yeni iPhone’ların tanıtılmasıyla birlikte kullanıcıların sevineceği bir gelişme yaşandı. Apple; iPhone 8 ve iPhone XR modellerinin fiyatlarında indirime gitti. iPhone XR’ın bir sonraki modeli olan iPhone 11’in duyurulmasıyla iPhone XR’ın mevcut fiyatında kalması satışlarını olumsuz etkileyeceğinden Apple, etkinliği gerçekleştirdiği ilk akşam fiyatlarda düzenlemeye gitti.

Buna göre iPhone XR fiyatı 7.399 TL’den 6.499 TL‘ye çekildi. iPhone 8 4.999 TL başlangıç fiyatına sahipken iPhone 8 Plus ise 5.999 TL başlangıç fiyatıyla satışa sunuldu.

Apple.com.tr internet sitesine girerek fiyatlardaki değişimi siz de görebilirsiniz. iPhone XS ve iPhone XS Max’in fiyatında ise herhangi bir değişiklik yapılmadı.

Benzer Haberler