Doğum günü yaklaşan Hande Erçel’den çağrı

18 Kasım 2020 Çarşamba

Doğum günü yaklaşan Hande Erçel’den çağrı

Doğum günü yaklaşan ünlü oyuncu Hande Erçel, kanser hastası çocuklar için birlik olma çağrısı yaptı.

Sen Çal Kapımı dizisiyle ekranlarda olan ünlü oyuncu Hande Erçel 24 Kasım’daki doğum günü için takipçilerinden ricada bulundu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Erçel, doğum gününü kutlamak isteyen herkesi kanser hastası çocuklara ve ailelerine bağışta bulunmaya davet etti.

“YÜREKTEN BAĞIŞLARINIZI BEKLİYORUM”

Erçel paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Her yıl doğum günümüm olan 24 Kasım’da yaptığınız güzelliklerle beni çok mutlu ediyor, iyi ki dedirtiyorsunuz. Şimdi ise; yeni yaşıma girmeye günler kala benim için çok hassas bir konuyla ilgili desteğinizi bekliyor, birlik olalım istiyorum.

24 Kasım’daki doğum günüm için ilk hediyemi kendi kendime verdim, kanser hastası çocuklara ve ailelerine bağışta bulunarak. Bu hastalığın hastayı olduğu kadar, yakınlarını da acıttığını biliyorum, yaşadım… Onların yaşamlarını değiştirebileceğimize, iyileştirebileceğimize inanıyorum.

İşte bu yüzden @kansersizyasam derneği ile yürüyorum. @iyilikpaylas sosyal bağış platformu üzerinden açtığım kampanya ile toplayacağımız bağışlar, benim için en özel günümün, en güzel hediyesi olacak. Linki Bio’ma koyuyorum; şimdi sıra sizde, az ya da çok ama yürekten bağışlarınızı bekliyorum. Var olduğum güne bir kutlama olacaksa, bundan daha büyük bir kutlama hayal edemiyorum. Teşekkür ederim.”

Benzer Haberler