Deniz Akkaya’dan kızıyla ilgili yeni paylaşım: Odasını kontrol ettim Allah’ım aklıma mukayyet ol!

Yayın tarihi: 13 Haziran 2024 Perşembe 1:07 pm - Güncelleme: 13 Haziran 2024 Perşembe 1:39 pm

 Eski manken Deniz Akkaya Çocuk Esirgeme yurduna yerleştirilen kızı için  sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Akkaya, “Kızımın odasını hayatımda ilk kez kontrol ediyorum. Allah’ım sen aklıma mukayyet ol” dedi.

Deniz Akkaya geçen hafta Twitter hesabından “16 senedir tek başıma baktığım kızımın ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurt dışı planları ve fazlasını bulunca telefonuna el koydum. Fiziken saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kilitledi. Üç kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkıp ‘Beni dövdü’ diye itibar suikastı yapan bu ruh halinin, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim” diye yazdı. Takipçilerinin kendisini eleştirmesi üzerine Akkaya art arda videolar yayınladı ve kızıyla ilgili şikayetlerine devam etti.

Deniz Akkaya’ya konuşma yasağı!

“BURNU SÜRTSÜN DİYE”

Daha sonra ise Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ekipleri, Akkaya’nın evine gitti ve kızı ile ilgili işlem yaptı. 16 yaşındaki Ayşe, devlet yurduna gönderildi.

Deniz Akkaya bu konuda da yaptığı açıklamada “1 saat 45 dakika savaş verdim. Salak salak yorumlar yazmayın. Devlet el koymadı. Dedesine de verilebilirdi ama ben kızımı burnu sürtsün diye kendi rızamla Çocuk Esirgeme’ye gönderdim” ifadelerini kullandı.

“İKİNCİ BİR TELEFON”

Eski manken X hesabından kızıyla ilgili yeni bir paylaşımda bulundu. Deniz Akkaya kızının odasını ilk kez kontrol ettiğini ve şaşkına döndüğünü dile getirdi.

“60 BİN TL”

Akkaya, şunları yazdı:

“Aklımı kaybetmek üzereyim. Kızımın odasını hayatımda ilk kez kontrol ediyorum ve ikinci bir telefon çıktı. Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın … Bütün güvenim yerle bir… Yepyeni bir iPhone… Yine kilitli ama kendi ismi yazıyor. Allah’ım sen aklıma mukayyet ol. Bu arada şu anki fiyatı en az 60 bin TL olan bir telefonu çocuğumun nereden, kimden aldığını bilmek onun sınırlarını ihlal etmek değildir. Bir telefonun şifresi ile uğraşırken ikincisi çıktı. Akıl sağlığı yerinde olan bir insan bu konuda endişe duyar, son derece doğaldır.”

Kaynak: TELE1