Defne Belediye Başkanı Güzel, “Beni de Silivri’ye atın” diyerek isyan etti!

Yayın tarihi: 23 Şubat 2023 Perşembe 9:20 pm - Güncelleme: 23 Şubat 2023 Perşembe 9:20 pm

Yaşadıkları çadır yetersizliğini canlı yayında anlatan Hatay Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel içinde bulundukları duruma, “Duyun artık ya. Vallahi yeter. Bir çadır gönderemediniz. Bunun muhatabı kimse de o üstüne alınsın artık. Beni de Silivri’ye atın” ifadeleriyle isyan etti.

Hatay Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, canlı yayında depremzedelerin çadır sıkıntısının devam ettiğini belirterek “Duyun artık ya. Vallahi yeter. Bir çadır gönderemediniz” dedi. Güzel, “Bunun muhatabı kimse üstüne alınsın. Beni de Silivri’ye atın” ifadelerini kullandı.

İrfan Değirmenci’nin sunduğu Halk TV Ana Haber’e bağlanan Güzel, depremzedelere yeterli yardımın yapılmadığına dikkat çekerek “İnsanların başlarını sokabileceği bir yerleri yok” dedi.

Kılıçdaroğlu: Nasıl oluyor da çadır sorununu çözemiyorsunuz?

Bölgedeki çadır yetersizliğine dikkat çeken Güzel, “Beslenme, su, battaniye ihtiyacını karşıladık ama insanların başlarını sokabilecek bir yerleri yok. Duyun artık ya. Bir çadır gönderemediniz” diye konuştu.

“VALLAHİ YETER”

Güzel, şunları söyledi:

“Dost belediyeler geldi. Beslenme, su, battaniye ihtiyacını karşıladık ama insanların başlarını sokabilecek bir yerleri yok. Duyun artık ya. Vallahi yeter. Bir çadır gönderemediniz. Bunun muhatabı kimse de o üstüne alınsın artık. Beni de Silivri’ye atın. Bittik ya, kapatıyorum ben artık, yeter”

Güzel bu ifadelerinin ardından telefonu kapattı.

Türkiye karanlıkta! TELE1 üç gün karartıldı