Cinsel organ büyütme videolarıyla tanınan YouTuber belden aşağısı çıplak şekilde ölü bulundu!

1 Şubat 2023 Çarşamba

‘Cinsel organ büyütme’ videolarıyla tanınan YouTuber Leo Rex, Tayland’daki dairesinde belden aşağısı çıplak, ağzı ve burnu kanlar içinde ölü bulundu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

YouTube’da Leo Rex adıyla paylaşım yapan ve asıl adı Laith Abdallah Algaz olan Amerikalı sosyal medya fenomeni Tayland’ın Pattaya kentindeki bir apartman dairesinde ölü bulundu.

Sputnik’in haberine göre, ölümünden 4 saat sonra cansız bedeni bulunan Rex, sosyal medyadan cinsellik ve özellikle cinsel organ büyütme paylaşımlarıyla tanınıyordu.
34 yaşındaki adamın cansız bedenini bulan polisler, adamın siyah bir gömlek giydiğini ve belinden alt kısmını çıplak olduğunu belirtti.

Öte yandan Rex’in cansız bedeninin yüzüstü yatıldığını ve ağzı ile burnundan kan geldiğini ifade eden yetkililer, olay yerinde çeşitli uyuşturucu maddelere rastladı.

Fenomen ismin evi de soyuldu. Rex’in cansız bedeni Charles Anthony Hughes isimli arkadaşının telefon aramalarına cevap vermemesi üzerine soluğu dairesinde almasıyla bulundu.

Ünlü Youtuber ‘çoklu kişilik bozukluğu’ nedeniyle ötanazi istedi