CHP’li Bekaroğlu’ndan Fahrettin Altun’a: Sen ne biçim insansın yazıklar olsun

6 Şubat 2022 Pazar

CHP’li Bekaroğlu’ndan Fahrettin Altun’a: Sen ne biçim insansın yazıklar olsun

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladığı gönderiyi alıntılayan İletişim Başkanı Fahrettin Altun “Birçok virüsü alt ettiğiniz gibi bu virüsü de alt edeceksiniz” ifadesini kullanması tepki çekti. CHP’li Mehmet Bekaroğlu Altun’a “Ne biçim insansın, yazıklar olsun” dedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Recep Tayyip Erdoğan’ın koronavirüse yakalandığını duyurduğu mesajı alıntılayarak “Rabbim tez zamanda şifa versin, sizi başımızdan eksik etmesin sayın Cumhurbaşkanım.  Allah’ın izniyle birçok virüsü alt ettiğiniz gibi bu virüsü de birkaç güne alt edeceksiniz. Bu milletin bu ümmetin duaları sizinle…” dedi.

“YAZIKLAR OLSUN”

Fahrettin Altun’un “virüs” göndermesine CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu tepki gösterdi.

“Cumhurbaşkanı Erdoğan’a geçmiş olsun. Fahrettin Altun’a da yazıklar olsun” diye yazan Mehmet Bekaroğlu, “Ne biçim insansın sen ki Cumhurbaşkanı’nın hastalığını böyle rezil bir siyasetin aracı haline getirebiliyorsun? CB’nin böyle adamları var ya başka rakibe ihtiyacı yok, bunlar işini görecekler” diye belirtti.

“HİÇ YAKIŞIYOR MU HOCAM”

Mehmet Bekaroğlu’nun bu mesajını alıntılayan Fahrettin Altun şunları söyledi:

“Yaşınız benden büyük. Hiç yakışıyor mu hocam? Bu nasıl üslup? Cumhurbaşkanımız bugüne kadar kaç kere İslam düşmanlığı virüsünden, yalan virüsünden, terörizm virüsünden bahsetti. Niye rahatsız oluyorsunuz? Yalandan, terörden, İslam düşmanlığından medet umanlar rahatsız olsun!”

Erdoğan’ın koronavirüse yakalanmasının ardından paylaşımlara soruşturma başlatıldı

Benzer Haberler