CarrefourSA oran verdi: Bazı ürünlerde indirim yapacağız

Yayın tarihi: 27 Aralık 2021 Pazartesi 2:27 pm - Güncelleme: 27 Aralık 2021 Pazartesi 2:31 pm

CarrefourSA belirli markalardaki bazı ürünlerde yüzde 30’a varan indirimler uygulayacağını duyurdu.

Döviz kurlarındaki sert düşüş sonrası gözler zincir marketlerdeki etiket fiyatlarına çevrilirken CarrefourSA, reyonlardaki bazı ürünlerde yüzde 30’a varan indirimler uygulayacağını açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, söz konusu indirim belirli markalardaki süt, ayçiçek yağı, kaşar peyniri, domates salçası su, maden suyu, tere yağ, tost peyniri, ıslak havlu, makarna çeşitleri, çay, zeytinyağı, un, pirinç, deterjan, kâğıt havlu, tuvalet kâğıdı ile domates, ayva, avokado ve karnabahar ürünlerinde uygulanacak.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi: “Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, olarak 11 bin çalışanımızla faaliyette olan 733 marketimiz ve Carrefoursa.com e-ticaret sitemiz üzerinden sizlerin de desteğiyle her gün yüz binlerce müşterimize doğru ürünü, doğru bir hizmet ve doğru fiyat politikasıyla ulaştırıyoruz. Ülkemizi seviyoruz, müşterilerimize değer veriyoruz. Bize düşenin doğrusunu yapmak olduğuna inanıyoruz. Bununla birlikte tedarikçilerimize gönderdiğimiz bilgilendirme yazısında döviz kurundaki düşüşe dikkat çekerek kendilerinden tedarik fiyatlarını 20 Kasım 2021 tarihi öncesindeki kur seviyesine göre güncellemelerini talep ettik. Biz de bu indirimi derhal reyon fiyatlarımıza yansıtmayı taahhüt ediyoruz. Tedarikçilerden aldığımız dönüşler ile fiyat indirimlerimiz artarak devam edecektir. Müşterimize doğru ürünü, doğru bir hizmet ve fiyat politikasıyla ulaştırma vizyonuyla hareket etmeye devam edeceğiz.”

Fiyatlar düşüyor mu? Migros’tan açıklama!