Can Yaman’a bir darbe de Pınar Deniz’den: Diziden çekildi

Yayın tarihi: 6 Aralık 2019 Cuma 1:30 pm - Güncelleme: 6 Aralık 2019 Cuma 1:30 pm

Kadınlara karşı kullandığı çirkin ifadelerle gündemde olan Can Yaman’a tepkiler sürüyor. Oyuncu Pınar Deniz, Can Yaman’la birlikte oynamak istemeyince diziden çekildi.

İspanya’da katıldığı bir programda bir kadın hayranının “bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin” sorusuna skandal yanıt veren ‘oyuncu’ Can Yaman’a tepkiler dinmek bilmiyor.

PINAR DENİZ DİZİDEN ÇEKİLDİ

Geçtiğimiz günlerde yeni dizi projesi “Can Yaman çizgiyi aştı” diyen yapımcı Faruk Turgut tarafından ertelenmişti. Can Yaman’a bir tepki de “Can Dostum” dizisinde partneri olması beklenen oyuncu Pınar Deniz’den geldi. Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’nun verdiği bilgiye göre Pınar Deniz, diziden çekildi.

Pınar Deniz, “Vatanım Sensin”, “Sil Baştan” gibi dizilerde oynamıştı.

CAN YAMAN’IN LİBİDO AÇIKLAMASI

Can Yaman, İspanya’da bir televizyon programına konuk oldu. Bir kadın hayranı Can Yaman’a İspanyolca “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin” diye sordu.

Yaman, stüdyonun arka tarafını göstererek “Arka odaya geçelim” yanıtını verdi. Yaman’ın verdiği cevap magazin dünyasını karıştırdı. .

Yaman daha önce yaptığı libido açıklamalarıyla da tepki çekmişti. Yaman, Erkenci Kuş isimli dizide birlikte rol aldıkları Demet Özdemir’le 20. bölümde sevgili olduklarını belirterek, “Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı. Seyirciye ‘Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu’ diye sordurtamazsan o iş tutmaz. Demet’le bizim çekimimiz tavandı, maksimum olduk” ifadelerini kullanmıştı.