Can Yaman, oturduğu mekanda fotoğraf çekilen kadını darp etti

Yayın tarihi: 3 Mart 2020 Salı 10:49 am - Güncelleme: 3 Mart 2020 Salı 10:49 am

Kadınlar hakkında yaptığı açıklamalarla tepki çeken Can Yaman bir skandala daha imza attı. Oturduğu mekanda görüntü alan bir kadını mekandan kovdurtmak isteyen Yaman, “Sizi biz ünlü yaptık, şimdi mekandan mı attırıyorsun?” diyen genç kadını darp etti.

Can Yaman’la projesini iptal eden Pınar Deniz: Kadının ezildiği bir işin içinde olmak istemiyorum

Günaydın’dan Dilek Yaman’ın haberine göre, oyuncu Can Yaman, 22 Kasım günü Ortaköy’de bulunan lüks bir mekana gitti. İddiaya göre aynı yerde bulunan Çiğdem Gökaşan isimli genç kadın, Yaman’ı görünce onunla fotoğraf çektirmek istedi. Genç kadının teklifini kabul eden oyuncu, fotoğraf çektirirken kendisine fazla sarılan hayranından rahatsız oldu ve genç kadının elini ensesinden atarak onu kendisinden uzaklaştırdı.

Yaptığı açıklamalarla tepki çeken Can Yaman ülkeyi terketti

KENDİSİNİ GÖRÜNTÜLEDİĞİNİ SANDI, DARP ETTİ

Kendi masasına dönen genç kadın, bu kez eğlenirken video çekmeye başladı. İddiaya göre kendisini görüntülediğini sanan Yaman, bu durumdan da rahatsız oldu. Bir süre sonra Gökaşan’ın masasına gelen iki görevli, genç kadını ve arkadaşlarını mekandan çıkmaları için uyardı. Genç kadın, Yaman’ın yanına giderek “Sizi biz ünlü ettik. Şimdi mekandan mı attırıyorsun?” diyerek sitem ederken Yaman, genç kadının elini tutup kıvırdı. Olay sonrası karakola giderek şikayetçi olan Gökaşan’ın ihbarı sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.