Buds Q güzel bir başarıya imza attı

4 Temmuz 2020 Cumartesi

Realme, True Wireless, yani gerçek kablosuz sınıfında yer alan yeni kulaklığı Buds Q ’yu geçtiğimiz mayıs ayında ilk kez Çin’de tanıtılmıştı. Bundan bir ay sonrasında da Hindistan’da tanıtılan ürün, bugün itibarıyla da ilk kez flash satış etkinliğiyle teknoloji severlere sunuldu ve ilk gününde 25 bin ünite satarak güzel bir başarıya imza attı.

Buds Q , 10mm değerde sürücülere sahip, ki bu sayede net tiz’ler ve derin bass’lar sunabiliyor. Hem telefon aramaları hem de müzik keyfi için ideal bir kulaklık olduğu belirtiliyor.

Buds Q

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisiyle Android ve iOS telefonlara bağlanabilen ürün, tam şarj ile 20 saate kadar kullanım sunabiliyor (Buna kutudaki şarj süresi de dahil), ki bu da dikkat çekici bir detay. Ayrıca, ürünü kablo aracılığıyla hızlı şarj da edilebiliyor.

Buds Q ‘da her kulaklık 3.6 gram ağırlıkta. Toplam ağırlık ise, kutusuyla birlikte 35.3 gram. Ürünün hafif ve kullanışlı yapısıyla pek çok teknoloji sever tarafından tercih edileceği düşünülüyor.

Ve evet, Çin ve Hindistan’ın ardından şimdi de sırada Avrupa var. Realme, Buds Q’yu Avrupa’ya getiriyor. Ürün, 8 Temmuz itibarıyla Realme X50 5G telefonla birlikte satışta olacak.

2020 MSÜ sonuçları açıklandı

Benzer Haberler