Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Teknoloji

Bu sevimli kediler ile stresinizi unutun

Kediler… Şu an hepimizin gündeminde koronavirüs tehlikesi var. Yetkililer sürekli önlemler hakkında bilgiler paylaşıyor ve biz de uymaya çalışıyoruz. Özellikle önemli bir işimiz olmadığı sürece evden çıkmamamız önemli. Tabii kişisel hijyen de öyle.

Önümüzdeki günlerde tablonun olumlu sonuçları göstermesini ümit ediyoruz, ama bir yandan da hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için endişelenmiyor değiliz.

Peki bu sıcak gündemden kısa süreliğine de olsa kaçmak ve zihninizi rahatlatmak ister misiniz? Kaçmak demişken, tabii ki evinizde kalmanız önemli. Bunu yaparken, bir yandan da sosyal medyadaki pek çok sevimli detaydan yararlanabilirsiniz, örneğin kediler!


YouTube’daki “Cat Navi Desk” hesabı, gerçekten keyif verici ve mutluluk uyandıran videolarla dolu. Zira bu kanalın yıldızları kediler! Kimi videoda domino oynuyorlar, kimi videoda piyano çalıyorlar, kimi videoda da yemek için yarışıyorlar.

 


Bu arada tekrar etmekte fayda var. Önemli bir işiniz olmadığı sürece seyahat etmeyin, hatta evden bile çıkmayın. Kişisel temizliğinize önem gösterin ve insanlarla yakın temas kurmaktan kaçının. Eğer boğazınızda bir ağrı hissediyorsanız, ateşiniz ve öksürüğünüz var ise, yetkilileri arayarak yardım istemenizde fayda var.

 

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!