Bilal Erdoğan’ın Okçular Vakfı etkinliği ‘kamu spotu’ oldu!

23 Ağustos 2019 Cuma

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın, yöneticisi Okçular Vakfı tarafından gerçekleştirilen Malazgirt Etkinliği televizyonlarda ‘kamu spotu’ olarak yayımlanıyor. Etkinliğin ‘Cumhurbaşkanlığı himayelerinde’ yapıldığı belirtiliyor.

 

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan‘ın yöneticisi olduğu Okçular Vakfı, belediyelerle ve devlet kurumlarıyla kurduğu ilişkilerle gündemden düşmüyor.Okçular Vakfı, önceki dönemlerde İBB’den aldığı milyon liralık yardımlarla ve vakfın yöneticilerinin devlet kurumlarına getirilmesiyle tepki çekmişti.

Okçular, Riva’yı 12’den vurdu

İBB’nin 2018 için hazırladığı ama yayımlamadığı STK (Sivil Toplum Kuruluşu)-Okul-Yurt Faaliyeti Raporu’na göre İBB, Okçular Vakfı’na bakım, onarım, tamirat, gezi ve proje desteği olarak 16.6 milyon TL’lik yardımda bulunulmuştu. Okçular Vakfı şimdi de sosyal medya üzerinden yayınlanan bir video ile gündeme düştü.

Bilal Erdoğan kimin uçağını kullanıyor?’ Parasını kim veriyor?

ETKİNLİK “KAMU SPOTU” OLDU

Sosyal medya üzerinden “Okçular Vakfı olarak düzenlediğimiz Malazgirt Zaferi’nin 948. yıl dönümü etkinliklerinde aynı ruhla Malazgirt’te olacağız” denilerek tanıtılan etkinliğin “Cumhurbaşkanlığı himayelerinde” olduğu belirtiliyor. Kaynak: Bilal Erdoğan’ın etkinliği “kamu spotu” oldu!

Benzer Haberler