Bahçeli: Kılıçdaroğlu tehlikeli sularda kulaç atıyor

10 Şubat 2022 Perşembe

Bahçeli: Kılıçdaroğlu tehlikeli sularda kulaç atıyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun elektrik zamları ile ilgili yaptığı paylaşım hakkında, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu video kaydı yapmaya iyice merak sardı. Ancak tehlikeli sularda kulaç atıyor. Maazallah boğulma riski taşıdığını da göremiyor” ifadelerini kullandı.

MHP Lideri Bahçeli kişisel Twitter hesabı üzerinden elektrik faturalarına yapılan zamlar hakkında video paylaşım yapan Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı. Bahçeli Kılıçdaroğlu’nun “akşamları can sıkıntısına başka türlü çözüm bulamadığı” için videolar paylaştığını savundu.

“KILIÇDAROĞLU DERİN SULARDA KULAÇ ATIYOR”

Bahçeli’nin konuyla ilgili paylaşımları şu şekilde:

“CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu video kaydı yapmaya iyice merak sardı. Gördüğüm kadarıyla bu alanda sivrildikçe sivriliyor, sürekli gelişme kaydediyor! Önünün açık olduğunu düşünüyorum. Ne yapsın fukara, akşamları can sıkıntısına başka türlü çözüm bulamıyor.”

“Ancak tehlikeli sularda kulaç atıyor, can simitsiz şekilde derinlere dalıyor ve boy veriyor. Maazallah boğulma riski taşıdığını da göremiyor. Düştüğü denizde yılana sarılarak kıyıya çıkacağını zannediyor. Basiret bağlandı mı ne söylense boş, hangi tembih yapılsa boşunadır.”

“ELEKTRİK FATURASINI ÖDEMEMEK İSYAN DENEMESİDİR”

“Dün akşam yine kameranın karşısına geçip “elektrik faturasını ödemeyeceğini” ifade ve iddia etmiş. İlk olarak bu bir tercihtir, ikinci olarak ve daha vahimi sivil itaatsizlik maskesi altına iliştirilmiş bir isyan denemesidir. Bu tehditkâr meydan okumaya göz yumulamaz.”

“Faturayı ödemezse elektriği kesilmelidir. Günü geldiğinde kuzu kuzu ödeyeceğini, tam tersi bir gelişme olursa milletin bunu ödettireceğini biliyor ve inanıyoruz. Yine de karanlıkta kalmasına gönlüm razı olmuyor. Vicdanı karanlık olsa da, evinin karanlığa gömülmesine üzülürüm.”

İL TEŞKİLATLARINA KILIÇDAROĞLU TALİMATI

“Bu kapsamda, her il teşkilatımızın Kılıçdaroğlu’na bir kandil göndererek aydınlanmasına yardımcı olmasını bekliyor, bu talimatımı paylaşıyorum. Nasıl olsa Kandil’e yabancı değildir, nasıl olsa Kandil’in köhne ışığıyla yolunu bulmaya çalıştığını görmeyen de kalmamıştır.”

“YETİNMESİNİ BİLMEN TEMENNİMDİR”

“Hayırlı olsun Sayın Kılıçdaroğlu, elimizden gelen budur, yetinmesini, sabretmesini, kandili de idareli kullanmasını bilmen temennimdir. Şu sözü de unutma ki: Karanlıktaysan gölgen bile seni yalnız bırakacaktır. İçine düştüğün karanlığı aydınlatacak henüz bir ışık da yoktur.”

MHP’li vekil cenazede tabut taşırken soyuldu

Benzer Haberler