Bahçeli Bayram sabahı da mesaj verdi

Yayın tarihi: 16 Haziran 2024 Pazar 11:09 am - Güncelleme: 16 Haziran 2024 Pazar 11:10 am

MHP lideri Bahçeli, bayram sabahı partisinin merhum kurucusu Alparslan Türkeş’in mezarını ziyaret etti. Bahçeli, ziyaretin ardından Cumhur İttifakı’na yönelik yeni mesajlar verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kurban Bayramı’nın ilk gününde partisinin kurucu genel başkanı Alparslan Türkeş’in Beştepe’deki anıt mezarını ziyaret etti. Ziyaretin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Bahçeli, Cumhur İttifakı’nın yönelik yeni mesajlar verdi.

“CUMHUR’UN ÖNÜNDE 4 YIL VAR”

Bahçeli’nin, açıklamaları şöyle:

– Türk siyasetinde kargaşa, kavga oluşturmak isteyen unsurların her gün yalan fitne üzerinden görüş beyan ediyorlar. Bu da toplumun belli kesimlerini rahatsız ediyor. Bütün seçimler geçmiştir. 2028’e kadar olan süre içinde Cumhur İttifakı’nın önünde 4 önemli yıl bulunmaktadır. Yapısal reformların gerçekleşeceği, kurumsal yapının yerleşeceği, demokratik yaklaşımların daha da gelişeceği bir ortamlar milletin huzurunda bulunurken, ‘hükümet çatlayacak’ gibi milleti karamsarlığa iten, geçim pahalılığından, hayat pahalılığından bahsediyorlar ama toplumda hayatı zehirlemekten bir türlü vazgeçemiyorlar.

“CUMHUR İTTİFAKI DEVAM EDECEKTİR”

– O nedenle sayın Cumhurbaşkanının kararlı tutumu, Cumhur İttifakı’nın birleşenlerinin uyumlu çalışmaları ve millet için her türlü fedakarlığa hazır olmaları gelecek için Türkiye’nin önemli meselelerinin çözümü için çok büyük bir program hayata geçirecektir. Ümitliyiz, güvenliyiz. Cumhur İttifakı devam edecektir, bizde çatlama olmaz. Biz ne kerpiç ne toprağız. Kaya gibi Cumhur İttifakı’yız. Uluslararası gelişmeleri yakından takip etmektedir. Kayaların parçalanması gürültülü olur fakat sonuç vermez.

“MHP, CUMHURBAŞKANININ YANINDA”

– MHP sayın Cumhurbaşkanımızın yanındadır. Türkiye’nin önderliğinde dünya barışını, emperyalist güçlere karşı olan mücadelede büyük bir başarı elde etmenin çabası içerisindedir. Oraya köstek değil yardımcı olmak lazım. O nedenle temennimiz barıştır, kaynaşmadır, dayanışmadır. MHP üzerine düşen her türlü sorumluluğu, her türlü fedakarlığı yaparak yoluna devam edecektir. MHP’yi anlamayanlar, kırık masalar üzerinde gelecek vadedenlerin, masayı nasıl dağıttıklarını utanmadan hatırlamaları gerekirken şimdi yol gösterici duruma düşmüşlerdir. Allah onları ıslah etsin.

Bahçeli’yi bayram da yumuşatamadı! ‘Bedelini ağır ödeyecekler’

MHP lideri Bahçeli, bayram sabahı partisinin merhum kurucusu Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti. Bahçeli, ziyaretin ardından Cumhur İttifakı'na yönelik yeni mesajlar verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ