Babacan: Erdoğan’ın trolleri yine harekete geçti

10 Mayıs 2021 Pazartesi

Babacan: Erdoğan’ın trolleri yine harekete geçti

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, kendisini hedef alan paylaşımlara “Sayın Erdoğan’ın trolleri yine harekete geçmiş. Saldırgan, kirlenmiş ve ülkeyi yönetme becerisini tamamen yitirmiş bu yapıdan ülkemize hayır gelmeyeceği çok açık” tepkisini gösterdi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, dün katıldığı bir televizyon programında, “2018’de kötü bir tecrübemiz var. Muhalefet ortak aday çıkarırsa başarılı olabilecekti. Ama olmadı ve 5 yıl kaybetti memleket. Neden olmadı? Diğer siyasi parti liderleri gelip teklif ettiler ortak adaylık konusunu Sayın Gül’e. İsimler belli” dedi.

Babacan, “Teklif edildiği ortamda siz de var mıydınız” sorusu üzerine ise, “Tabii ki vardım” yanıtını verdi. Babacan, “Siz ortak aday olursanız biz sizi destekleyeceğiz’ diyenler sözlerinin arkasında dursaydı, o gün o iş olurdu” ifadelerini kullandı. Babacan, bu açıklamalarının sosyal medyada hedef alınmasına tepki gösterdi.

Babacan, kendisine hedef alan paylaşımlara Twitter hesabından şu yanıtı verdi: “Sayın Erdoğan’ın trolleri yine harekete geçmiş. Saldırgan, kirlenmiş ve ülkeyi yönetme becerisini tamamen yitirmiş bu yapıdan ülkemize hayır gelmeyeceği çok açık. AK Parti’ye gönül vermiş tüm iyi niyetli dostlarıma da sesleniyorum; ülkemiz bunu hak etmiyor, buna ortak olmayın.”

Babacan: Abdullah Gül’e teklif yapıldığında ben de masadaydım

Benzer Haberler