Aydemir Akbaş ‘Bergen’ filmine ateş püskürdü

27 Mart 2022 Pazar

Aydemir Akbaş ‘Bergen’ filmine ateş püskürdü

Oyuncu Aydemir Akbaş Galatasaray kulübünün yıllık mali olağan genel kurulunda oy kullandıktan sonra Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

Snob Magazin’e konuşan Aydemir Akbaş, Bergen filmi hakkında ilginç bir yorumda bulunup “Şarkıcı filmi, yüzüne kezzap atılmış, ızdırap çekmiş, bitmiş. Bunun enteresan bir tarafı var mı? Ama tuttu helal olsun” dedi.

Selçuk Ural’dan tartışma yaratacak ‘Bergen’ yorumu

“YENİ NESİLDE NE BİR EROL TAŞ NE DE ADİLE NAŞİT VAR”

Kendi rol aldığı filmleri dahi izlemediğini ve sinema filmlerindeki senaryoların çalıntı, dizilerin ise Kore dizisi olduğunu savunun usta oyuncu, “Oyuncu yok ülkede. Bana bir Ali Şen gibi baba bulsanıza. Bir Kadir Savun, Bir Erol Taş bul. Bir şey yok yeni nesilde. Bir Adile Naşit, Bir Ayşen Guruda bul. Var mı? Yok.

“YÜZÜNE KEZZAP ATILMIŞ, IZDIRAP ÇEKMİŞ, BİTMİŞ”

Bergen’in şarkıcı filmi, yüzüne kezzap atılmış, ızdırap çekmiş, bitmiş. Bunun enteresan bir tarafı var mı? Ama tuttu helal olsun. Kendin yazmıyorsun bütün filmlerin çoğunun senaryoları çalıntı. Bir tek ben özel hikaye yazıyorum, dizilerin hepsi de Kore dizisi. Ben belgesel açarım, yabancı film izlerim. Ben zaten senaryo yazıyorum televizyona bakacak zamanım yok” diye konuştu.

“BAZILARINA BELAYIM”

86 yaşında olduğunu belirten Aydemir Akbaş “Vasiyetiniz hazır mı?” sorusu üzerine “Galatasaray hakkında bir vasiyetim olabilir, cenazem hakkımda bir vasiyetim olabilir. 86 yaşındayım ama 95’ten evvel gitmem. Bazılarına başa belayım” diye konuştu.

Bergen filminin galasına çevik kuvvet gitti!

Benzer Haberler