Amatör Lig takımına transfer olan İbrahim Yattara: Çok mutluyum

Yayın tarihi: 25 Şubat 2024 Pazar 3:19 pm - Güncelleme: 25 Şubat 2024 Pazar 3:19 pm

Sivas’ın Süper Amatör Lig takımlarından İmranlıspor’a transfer olan İbrahim Yattara, “Profesyonel futbolcu ile amatör futbolcunun birlikte oynaması güzel bir şey. Bugün benimle beraber oynamaları belki onlara umut olacak, çok mutluyum” dedi.

İbrahim Yattara, Sivas Süper Amatör Lig takımlarından İmranlıspor’a transfer oldu. Yattara, kendisi için kentteki bir otelde düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Toplantıda konuşan yıldız futbolcu, “Gençlerle futbol oynamak bir hayaldi. Profesyonel futbolcu ile amatör futbolcunun birlikte oynaması güzel bir şey. Bugün benimle beraber oynamaları belki onlara umut olacak, çok mutluyum. Tüm futbolcular gibi bende amatörden yetiştim. Efsane olmak istiyorum. Sırada genç futbolcular var, inşallah bu futbolcularda bir gün profesyonel olacaklar, bunu görmek istiyorum. Görünce mutlu olacağım. Bugün oynayacağımız Cumhuriyet Üniversitesi maçında forma giymek istiyorum. Takımımıza hem sahada, hem saha dışında destek olacağım. Arkadaşlarımın yanında olacağım ve inşallah maçı kazanacağız” dedi.

Syzmanski Premier Lig’in gözdesi oldu! 3 dev transfer için kapışıyor

Kaynak: TELE1