Aleyna Tilki: İki yıldır zor bir dönem geçiriyordum

22 Eylül 2021 Çarşamba

Pop müzik şarkıcısı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Tilki, “İki yıldır zor bir dönem geçiriyordum” dedi.

Aleyna Tilki, hakkında çıkan aşk haberlerine yaptığı bir paylaşımla yanıt verdi. İki yıldır zor bir dönemden geçtiğini söyleyen Tilki’ye hayranları destek verdi.

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, son zamanlarda kendisi hakkında ortaya çıkan aşk dedikodularına sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yanıt vermişti.

Ünlü şarkıcı yaptığı paylaşımda, “Bir süredir Aleyna’nın sevgilisi şöyle böyle diye konuşuyorsunuz. Benim sevgilim falan yok. Ben bu çağın sevgili tabularını kabul etmiyorum. Beni bir daha herhangi birinin sevgilisi olarak konuşamazsınız. Asılsız ve yalan olmuş olacak çünkü” demişti.

Aleyna Tilki bu paylaşımı gündemdeyken bir de itirafta bulundu. Tilki açıklamasında şunları dile getirdi:

“İki yıldır zor bir dönem geçiriyordum. O yüzden de pek bir şey üretemedim, ürettiysem de zorlanarak ürettim. Kimseyle pek bir şey paylaşmak içimden gelmeyerek paylaştım her şeyi. Çünkü yılların prangaları sonunda ayağıma, kalbime, kafama dolanıp ‘Yalan’ klibimdeki örümcek ağlarına beni gerçekten gömmüştü. Ve gömüldüğü yerde bir süre dinlenmek istedim.”

 

Ekran Alıntısı

Aleyna Tilki: Pislikler, gizli sapıksınız, sübyancısınız

Benzer Haberler