AKP’li vekillere ‘ihanet’ mesajı

25 Ağustos 2019 Pazar

Malatya Büyükşehir Belediye’sinin AKP’li Başkanı Selahattin Gürkan’ın danışmanı Selahattin Kılıç’ın sosyal medya hesabından, AKP Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ve Ahmet Çakır’a ihanet suçlaması yöneltildi. Tepkiler üzerine paylaşımını kaldıran ve açıklama yapan Kılıç, hesabının çalındığını ve söz konusu paylaşımın silindiğini açıkladı.

AKP’li Başkan Selahattin Gürkan’ın danışmanı Selahattin Kılıç’ın Facebook hesabından “Malatya Başkanına sahip çık” şeklinde paylaşımda bulunuldu. Kılıç’ın paylaştığı mesajda, “AK Parti Malatya İl yönetimi ile Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve AK Parti Genel Merkezinde bulunan ve Reise ihanet içinde bulunanlar bunları paylaşan başkanımızı( Selahattin Gürkan) susturmaya çalışıyorlar. Bu açıklama resmî sayfadan kaldırıldı. Başkanımıza sesleniyoruz. Başkanım resmî sayfanı yönetenler Öznur Çalık ve Ahmet Çakır güdümündeler” ifadeleri yer aldı.

“HESABIM ÇALINMIŞ” AÇIKLAMASI

malatyasanalhaber.com’un haberine göre, tepkiler üzerine paylaşımını kaldıran ve açıklama yapan AKP’li Başkan danışmanı Selahattin Kılıç, “Söz konusu paylaşım sosyal medya hesabımın kısa süreli şifresinin ele geçirilmesi sonrası yapılmıştır. Durumu fark ettiğimiz anda hesabımızı geri kurtararak bahse konu paylaşımda silinmiştir. Hesabın ele geçirilmesi ile ilgili hukuki işlemlerin başlanılacağını bildirir, söz konusu paylaşımla şahsımın yakından uzaktan alakası olmadığını iletmek isterim” dedi.

Benzer Haberler