AKP’li seçmenden muhalefeti eleştiren Akşener’e: Sonuna kadar eleştir bize yarıyor

Yayın tarihi: 6 Mart 2024 Çarşamba 2:03 pm - Güncelleme: 6 Mart 2024 Çarşamba 2:03 pm

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile AKP’li seçmen arasında geçen bir diyalog gündem oldu. Akşener’e, muhalefeti eleştirmesini desteklediğini belirten AKP’li seçmen, “Ben hayatta sola oy vermiş değilim. Eleştirdiğine üzülmüyorum. Sonuna kadar eleştir. Çünkü AK Parti’ye yarıyor, bize yarıyor” dedi. Akşener ise bu sözlere cevap vermeden uzaklaştı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçim çalışmaları kapsamında İstanbul’un Çatalca ilçesini ziyaret etti. Ziyareti sırasında AKP’li bir seçmen Akşener’e tepki gösterdi. Genel seçimler öncesinde 6’lı Masa’dan ayrılma kararını doğru bulduğunu söyleyen AKP’li bir vatandaş, Akşener’e “Sonuna kadar eleştir. Çünkü AK Parti’ye yarıyor” dedi.

“İMAMOĞLU O ZAMAN İYİYDİ ŞİMDİ Mİ KÖTÜ”

Vatandaş, Akşener’e şunları söyledi:

“Şu anda neden İmamoğlu’nu eleştiriyorsunuz? O zaman iyiydi de şimdi mi kötü” diye sordu. Akşener’in “Şimdi biz bir rekabet yapıyoruz” demesi üzerine yurttaş da “Masadan ayrıldığınızda çok güzel yaptınız. Neden tekrar masaya gittiniz? Ben hayatta sola oy vermiş değilim.”

“SONUNA KADAR ELEŞTİR BİZE YARIYOR”

“Eleştirdiğine üzülmüyorum. Sonuna kadar eleştir. Çünkü AK Parti’ye yarıyor, bize yarıyor bu ama masaya neden geri gittiniz, ona üzüldüm” diye konuştu.”

AKŞENER YANIT VERMEDİ

Akşener ise vatandaşın ifadeleri karşısında sessiz kaldı. “Seni üzdüğüm için özür dilerim” diyen Akşener, vatandaşın yanından uzaklaştı.

(ANKA)

Akşener’in önemli bir AKP’li isme “Cumhurbaşkanlığı sistemi kalıcı hale gelmiştir” dedi iddiası

Meral Akşener, İYİ Parti, ak parti, yerel seçim

 

 

Kaynak: ANKA