AKP’li isimden flaş iddia: ‘Parti teşkilatına Pfizer aşısı geldi’

15 Ocak 2021 Cuma

AKP’li isimden flaş iddia: ‘Parti teşkilatına Pfizer aşısı geldi’

Eski AKP Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Kazdal’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda AKP teşkilatlarına Pfizer aşısının geldiğini iddia etti. Paylaşıma yanıt veren AKP Ankara İl Yöneticisi Abdurrahman Özkan ise, “O kadar yeter mi ya” dedi.

Odatv’nin aktardıklarına göre; Türkiye pandemiyle mücadelede aşılanma takvimini hayata geçirdi. Bu kapsamda ilk aşıyı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Bilim Kurul üyeleri olurken, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan da bugün Çin aşısını oldu.

Fakat AKP MKYK üyelerinin Erdoğan ile birlikte aşı olmalarına tepkiler dinmemişken iki AKP’li ismin Twitter’dan girdikleri diyalog şüpheleri ve tepkileri artırdı.

Eski AKP Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Kazdal Twitter hesabından AKP teşkilatları için 30 bin Alman aşısı geldiğini söylenmesini yazması dikkat çekti. Kazdal paylaşımında, Alman aşını kastederek, “Teşkilata 30 bin pfizer gelmiş diyorlar ne iş” ifadelerini kullandı.

Devamında ise bu paylaşıma AKP Ankara İl Yöneticisi Abdurrahman Özkan yanıt verdi. Özkan, “O kadar yeter mi ya” diyerek sayının yetersizliğinden dert yandı.

Muhammet Kazdal ise Özkan’ın bu sözlerine “Yetmez tabi az” diyerek tepki gösterdi.

Benzer Haberler