AKP’den SADAT’a ziyaret

17 Mayıs 2022 Salı

AKP Beylikdüzü İlçe Yöneticisi, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu‘nun “Burası terörist yetiştiriyor” diyerek paramiliter güç olarak tanımladığı SADAT’a ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretin ardından yapılan paylaşımda ise “İlçe Başkanımız ana muhalefet partisi liderinin baskın yapmaya kalktığı güzide kuruluşumuz SADAT’ımızı ziyaret etti” ifadeleri kullanıldı. Gazeteci Barış Yarkadaş bugünkü yazısında bazı AKP’lilerin, “SADAT en nihayetinde ticari bir şirket, biz neden bu konuya karışalım ki…” dediğini aktardı. Bu açıklamanın hemen ardından ise AKP’lilerin SADAT’a ziyarette bulunması dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu’ndan SADAT baskını! Bu zorbalardan zerre korkuyorsak namerdiz…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, SADAT’a giderek “Seçimi gölgeleyecek bir şey olursa sorumlusu burasıdır ve Saray’dır” dedi. Gündemden düşmeyen SADAT’a, AKP’li yetkililer tarafından ziyaret gerçekleştirildi. AKP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı’nın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, Başkan Mustafa Günaydın’ın SADAT ziyaretindeki fotoğrafları yer aldı. Paylaşıma “İlçe Başkanımız Mustafa Günaydın, ana muhalefet partisi liderinin baskın yapmaya kalktığı, bölgemizde faaliyet gösteren, milli ve manevi değerlere önem vererek savunma sanayii alanında ülkemizi yurtdışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz SADAT’ımızı ziyaret etti.” denildi.

“EN NİHAYETİNDE TİCARİ BİR ŞİRKET”

Korkusuz yazarı Barış Yarkadaş bugünkü yazısında bazı AKP’lilerin, “SADAT en nihayetinde ticari bir şirket, biz neden bu konuya karışalım ki…” dediğini aktardı. Bu açıklamanın ardından AKP’lilerin SADAT’a ziyarette bulunması ise dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu’ndan SADAT baskını! Bu zorbalardan zerre korkuyorsak namerdiz…

Devlet SADAT’a milyonlar ödemiş

 

Benzer Haberler