Hakkındaki iddialara 'yalan' diyen Ahmet Hakan, annesini bile inandıramadı - Tele1
Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

Hakkındaki iddialara ‘yalan’ diyen Ahmet Hakan, annesini bile inandıramadı

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Demirören Medya Grubu’nda önemli bir göreve getirileceği iddiasının yalan olduğunu ancak annesinin bile kendisine inanmadığını yazdı.

‘Asla ve kata binmeyeceğim’ dediği halde Erdoğan’ın uçağına binmişti… Ahmet Hakan Demirören Medya’nın başına geçiyor

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Demirören Medya Grubu’nda önemli bir göreve getirileceği iddiasını yalanladı. Söz konusu iddianın tek harfinin bile doğru olmadığını yazan Hakan, “Annemi bile inandıramadım internet sitelerinin gazladığı o palavranın palavrası haberlerin doğru olmadığına” dedi.

‘Dönmenin’ manifestosunu yazan Ahmet Hakan bakın kendini nasıl savundu!

Hakan, “Ne etti size kardeşim bu Athena Gökhan?” başlığıyla yayımlanan yazısında dün ileri sürülen “Demirören Medya Grubu’nda önemli bir görevlendirme gerçekleştirildiği belirtildi. Görevlendirme yapılan ismin Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan olduğu iddia edildi. Hakan ile Demirören’in saat 11’de buluştuğu öğrenildi” iddiasına değerlendirdi.

Ahmet Hakan kendini savundu tepkiler çığ gibi büyüdü: İşte Ahmet Hakan’da olmayan ‘şey’

Söz konusu iddiayı yalanlayan Hakan, şunları kaydetti:

“İnternet sitelerinde yine bir palavra: Yok bir makama geliyormuşum da, yok toplantıya çağrılmışım da yok şöyleymiş de, yok böyleymiş de… Telefonum hiç durmadı dün. Arayan arayana. Herkese hep aynı cevabı veriyorum: ‘Tek harfi bile doğru değil.’

Sonuç: Annemi bile inandıramadım internet sitelerinin gazladığı o palavranın palavrası haberlerin doğru olmadığına.”

Advertisement