Yüksek sesle müzik dinleyenleri uyardı, silah ve bıçakla yaralandı

14 Eylül 2021 Salı

Yüksek sesle müzik dinleyenleri uyardı, silah ve bıçakla yaralandı

Karaman’da Hasan Mavi isimli yurttaş, otomobilde yüksek sesle müzik dinleyenleri uyardı. Mavi, silah ve bıçakla yaralandı. Yaralanan kişi hastaneye kaldırılırken şüphelileri arama çalışmaları devam ediyor.

Hamidiye Mahallesi 727. Sokak’taki iş yerinin önünde arkadaşlarıyla oturan Hasan Mavi, burada otomobilde yüksek sesle müzik dinleyen 2 kişiyi uyardı. Bunun üzerine otomobildekilerle Mavi arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışma kavgaya döndü. Mavi, silah ve bıçakla yaralandı.

YARALANAN KİŞİNİN HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Olay yerine gelen ambulansla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Mavi’nin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Polis ekipleri, otomobille kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Sürücüsünün polisin “dur” ihtarına uymadığı araç, şehir merkezinde yaşanan kovalamacanın ardından izini kaybetti.

ŞÜPHELİLERİ ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Ekipler, bir süre sonra otomobili Gazidükkan Mahallesi 108. Sokak’ta terk edilmiş buldu. Bölgede çatılara çıkarak şüphelileri arayan polis, Kenzi Caddesi’ndeki bir evin bahçesinde olayda kullanılan silahı buldu.

Silaha el konulurken, şüphelilerin yakalanması için başlatılan çalışma sürüyor.

Benzer Haberler