Yılan Hikayesi’nin ‘Rambo Berk’i Ferhat Yılmaz hırsız yakaladı

Yayın tarihi: 13 Nisan 2024 Cumartesi 3:59 pm - Güncelleme: 13 Nisan 2024 Cumartesi 4:17 pm

Oyuncu Ferhat Yılmaz Şişli’de hırsızlık yapmaya çalışan kişiyi yakaladı. O anlar kameralara yansırken ünlü oyuncuyu görenler film sahnesi sanarak şaşkınlık yaşadı.

Şişli’de film sahnelerini aratmayan yakalama anı kamera kayıtlarına geçti. Rus uyruklu bir kadının kiraladığı otomobili çalan şahıs kovalamaca sırasında kadın ve eşine bıçak çekince oyuncu “Rambo Berk” karakteriyle tanınan Ferhat Yılmaz araya girdi ve hırsızı yakaladı.

Dün saat 17.30 sıralarında Şişli Duatepe Mahallesi’nde gerçekleşen olayda, Rus uyruklu bir kadın, bir firmadan elektrikli bir otomobil kiraladı. Kadın evinin önüne gelip aracından inerek kontak anahtarı içerisinde olan aracı uygulama üzerinden kilitledi. Ancak o esnada kadını takip eden bir şahıs, aracın kapılarının kilitlenmediğimi fark ederek içerine girdi. Aracı çalıştıran şahıs ardından uzaklaşmaya başladı. Aracın gittiğini gören kadın ise durumu eşine bildirdi. Eşiyle birlikte motosiklete binen kadın, hırsızı kovalamaya başladı. Sokak sokak kovaladıkları esnada bir otomobil sürücüsünden de yardım isteyen kadın, bir sokağın girişinde şahsı önünü kesip durdurdu.

HIRSIZ BIÇAK ÇEKTİ

O esnada motosikletten inen kadın şahsın olduğu şoför kapısını açarak indirmeye çalıştı. Ancak şahıs kadına bıçak çekerek karşılık verdi. O esnada kafeteryada oturan efsane Yılan Hikayesi dizisinde “Rambo Berk” karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Ferhat Yılmaz, aracın yolcu kapısını açarak şahsın müdahale etti. Dakikalarca süren mücadele sonrasında şahıs, çevredeki vatandaşların da yardımıyla aşağıya indirilerek etkisiz hale getirildi. Yüzüstü yere yatırılan şahsın boynunu bir vatandaş tutarken, elleri de kaçmasın diye de bağladı. Ardından da polis ekiplerine ihbarda bulunuldu.

”YAKIŞIYOR MU SANA PAŞAM”

Hırsız yerde bekletildiği esnada oyuncu Ferhat Yılmaz, şahsa adeta hayat dersi verdi. Şahsa “yakışıyor mu sana paşam” diyen Yılmaz ardından onu olay yerine gelen polis ekiplerine teslim etti. Yaşananlar ise hem güvenlik hem de cep telefonu kamerasına anbean yansıdı. Kadın ise arabayı firmaya teslim edip eşiyle kafeteryada bir çay içtikten sonra olay yerinden ayrıldı. Gözaltına alınan şahıs ise ifadesi alınmak ve adli işlemleri yapılmak üzere emniyete götürüldü.

ferhat yılmaz, hırsız

Hırsızların hastaneden çaldığı kablolar yüzünden 52 hasta nakil oldu!

Kaynak: İHA