Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Teknoloji

Yeni Mortal Kombat filmi için iki isim daha açıklandı

Kült dövüş filmlerinden biri olan Mortal Kombat tekrar beyaz perdeye uyarlanıyor. Yeni film için geçtiğimiz gün 2 isim daha açıklandı. İşte detaylar.

Son dönemde eski kült yapımların tekrardan beyaz perdeye uyarlanması adet haline geldi. Görünen o ki yapımcılar yeni birşeyler üretmek yerine, eski hit filmleri tekrardan çevirerek fazla risk almak istemiyorlar. Nitekim bu akımın son üyelerinden birisi de Mortal Kombat.

Bilindiği üzere orijinal MortalKombat filmi 1995 yılında yayınlanmıştı. Film dönemine göre hayli ses getirmiş ve kült dövüş filmleri arasına girmeyi başarmıştı. Kısa süre önce bu filmin tekrardan çekileceği açıklandı.

Yeni MortalKombat filmi, temel olarak orijinal hikayeye bağlı kalacak. Buna rağmen 1995 yılında çıkan yapımla birebir aynı senaryoyu izlemeyeceğiz.

Malware (Zararlı yazılım) nedir?

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay filmin oyuncu kadrosunda yer alacak olan ilk isimler açıklanmıştı. Dün bu isimlere iki yeni isim daha eklendi. Yapılan açıklamaya göre, yeni Mortal Kombat filmi kadrosuna Jessica McNamee ve Josh Lawson da katıldı. Jessica McNamee filmde Sonya karakterine hayat verirken, Lawson ise Kano olarak karşımıza çıkcak.

Film için şu anda netleşmiş bir vizyon tarihi bulunmuyor. Fakat yapımcı stüdyo yeni MortalKombat filmini 2021’ilk çeyreği bitmeden vizyona sokmak istediğini vurgulamıştı.