Yeni atanan Rektör tebrik için tören ve bağış istedi!

23 Kasım 2018 Cuma

Mersin Üniversitesi rektörlüğüne yeniden atanan Prof. Dr. Ahmet Çamsarı tebrik edilmek için tören düzenledi!

Cumhurbaşkanı tarafından yapılan atamanın ardından rektörlük tarafından akademik ve idari personele gönderilen yazıda, atama nedeniyle törenler düzenleneceği duyuruldu. Yine rektörlük tarafından yayınlanan bir diğer duyuruda ise, “kutlama için çiçek gönderilmemesi, Mersin Üniversitesi Camii Yaptırma Yaşatma ve Koruma Derneği’ne bağış yapılması” istendi.

Rektör tebrikleri törenle kabul edeceğini duyurdu

Tören duyurusunda üniversitenin idari ve akademik personeline seslenen Ahmet Çamsarı, “yeniden atanmamın ardından sizlerden gelen yoğun ilgi ve teveccüh nedeniyle onur duyduğumu belirtmek isterim” dedi. Çamsarı kendisinin tebrik edilmesi için tören düzenleneceğini de duyurdu. Çamsarı, “Siz değerli akademik ve idari personelimizin tebrikleri gerçekleştirilecek törende kabul edilecektir” dedi.

Tebrik töreni, 26 Kasım 2018’de Prof. Dr. Uğur Koral Kültür Merkezi A Salonunda gerçekleşecek. Törenin ardından bir de kokteyl düzenlenecek.

‘TEBRİK İÇİN BAĞIŞ YAPIN’

Diğer yandan Rektörlük, üniversitenin resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda ise tebrik için rektörlüğe çiçek gönderilmemesini istedi. Duyuruda, Mersin Üniversitesi Cami Yaptırma Yaşatma ve Koruma Derneği’ne bağış yapılması istendi.