Yayın yönetmeni ve muhabir arasında ‘7 yıl sonra tecavüz polemiği’

20 Ağustos 2020 Perşembe

Yayın yönetmeni ve muhabir arasında ‘7 yıl sonra tecavüz polemiği’

Gazeteci Burcu Karakaş ve Derya Sazak sosyal medya üzerinden 7 yıl öncesine dayanan ‘tecavüz’ polemiğine girdiler. Karakaş, Sazak’ın paylaşımına, “Pişkinliğin ifşası. Tahrir’de tecavüzden güçlükle kurtarıldığım yalanını atan Derya Sazak, böyle bir durumun yaşanmadığını belirttiğim e-postalarıma bir kez yanıt vermedi.” diyerek karşılık verdi.

Gazeteci Burcu Karakaş ve o dönem Genel Yayın Yönetmeni olan Derya Sazak sosyal medya üzerinden tartışmaya başladı. Sazak’ın iddialarını Karakaş sert bir dille reddetti.

‘NE VAR BUNDA, ÖLEBİLİRDİN DE!’

Gazeteci Derya Sazak, “Yorumsuz: Mısır’da darbe oluyor Mursi devriliyor Genel Yayın Yönetmeni olarak Can Dündar Bunyamin Aygün Burcu Karakas’ı Tahrire gonderiyoruz Milliyet tek gazete kan dokülen Tahrir’de canları pahasına gazetecilik yapıyorlar 7 yıl sonra tecavuz polemigi Ne var bunda ölebılirdin de!” paylaşımında bulundu.

‘PİŞKİNLİĞİN İFŞASI’

Derya Sazak’ın iddialarına Burcu karakaş, “Pişkinliğin ifşası: “Batsın Böyle Gazetecilik” kitabında Tahrir’de tecavüzden güçlükle kurtarıldığım yalanını atan Derya Sazak, böyle bir durumun yaşanmadığını belirttiğim e-postalarıma bir kez yanıt vermedi. Bugün yaşanmamış olay üzerine yazdığı: “Ne var bunda, ölebilirdin de!” diyerek tepki gösterdi.


 

 

Benzer Haberler