Yay burcunu 2021’de yenilikler bekliyor

2 Ocak 2021 Cumartesi

Yay burcunu 2021’de yenilikler bekliyor

Yay 22 Kasım / 21 Aralık

Yay burcunda olanları, kendilerini oldukça güçlü ve mutlu hissedecekleri, yeniliklerle dolu bir yıl bekliyor. Maddi konularda paylaştıkça mutlu olan birisiniz. Fakat son yıllarda gönlünüzce para harcayamadınız.

İhtiyacı olanlara destek olamamak sizi bir hayli yıprattı. Harcadığınız paraların hesabını tutmak zorunda kaldınız. Ağırlaşan maddi konular psikolojinizi de hassaslaştırdı ve psikolojik kökenli fiziksel sağlık sorunlarınız da ortaya çıktı.

Yaşam için mücadele etmeye devam ettiniz ama hayattan haz almadınız. Gün bittiğinde uyuyacağınız için sevindiniz. Sabahları uyanmak sizi mutlu etmedi, tüm beklentilerinizden vaz geçtiniz.

Yeni yılda ek iş imkanları sebebi ile artan geliriniz ve aşkında kapınızı çalması ile yılın en şanslılarından birisiniz. İyimser, neşeli, yardımsever yönleriniz daha fazla ortaya çıkacak.

Uzun yıllardır önünüzde yeni bir şey belirdiği zaman alacağınız ödülleri düşünmeden sıkıntılara ve hüsranlara odaklanarak aslında bazı kısmetleri de kendi ellerinizle ittiniz.

Gelirinizin artması ile yılın ilk yarısını borçlarınızı kapatmaya ayıracak ikinci yarıda ise hem gönlünüzce harcarken hem de kenara para koyma imkanı yakalayacaksınız. Neptün gezegeninden yıllardır aldığınız olumsuz açı yeni yılda da devam edecek. Neptün kandırır, gözümüzü sis perdesi ile çevirebilir. Bu nedenle özellikle maddi konularda temkini elden bırakmamakta fayda var. Hilebaz ve dolandırıcıların boy hedefi olmamak adına kime borç verip kime veremeyeceğinizin hesabını iyi yapın.

Özel hayatınızı düzene koyma ve geçmişte canınızı acıtan hayal kırıklıklarını tarihe gömme süreci başlıyor. Yalnız yayların ayakları yerden kesilecek adeta bulutların üzerinde uçacaklar. Hayatın size sunduğu güzellikler sayesinde hayallerinize giderken hiçbir engel sizi yolunuzdan alıkoymayacak.

HEM AŞKTA HEM DE PARADA KAZANACAK

2021 burç yorumları! Hangi burç nasıl etkilenecek?

Aşk ilişkilerinizde kalbinizin sesini dinlemeyeli çok uzun zaman oldu. Karşınıza çıkan kişilerin olumsuzlukları yüzünden özgüveniniz zedelendi ve doğru kişinin sizi bulmayacağını daha çok düşündünüz. Son yıllarda oluşan olumsuz duyguları süpürün gitsin, artık aşk zamanı. Hem aşkta hem parada kazanan olacaksınız.

İlişkisi sallantıda olan, ne yapacağını bilmeyen ve yıllardır hüzne teslim olan Yaylar ise eşleri ile ilişkilerinin geleceği için uzun ve verimli konuşmalar yapacaklar. Tüm konuşmalara rağmen bir şeyler düzelmiyorsa da eşlerine dostça yollarımızı ayıralım teklifinde bulunacaklar. Yine de birçok yay ilişkisinde rehabiliteye giderek devam kararı alacak.

Geçmiş yıllara oranla hem fiziksel hem de ruhsal olarak çok güçlü hissedeceğiniz bir yıl sizi bekliyor. Satürn ve Jüpiter desteği ile pozitif olarak değişmeniz müzmin sağlık sorunlarınızda da uygun tedavi yollarını bulmanıza sebep olacak. Neptün enerjisi devam ettiği için alerjik reaksiyonlara, zehirlenmelere ve ayaklarınızla alakalı sorunlara karşı dikkatli olmayı da ihmal etmeyiniz.

Demet Hoşman

2021 Burç Yorumları

Benzer Haberler