Yandaş Yeni Akit, Müge Anlı’yı hedef gösterdi!

18 Eylül 2020 Cuma

Yandaş Yeni Akit, Müge Anlı’yı hedef gösterdi!

Yandaş medya kuruluşu Yeni Akit, yaptığı haberle Müge Anlı’yı hedef gösterdi.

Yeni Akit, geçtiğimiz günlerde skandal bir başlık attığı Meryem Uzerli’nin ardından şimdi de Müge Anlı’yı hedef gösterdi. Aleyna Çakır’ın ölümüyle ilgili katil zanlısı olarak yargılanan Ümitcan Uygun, annesinin intihar etmesinin ardından bir takım açıklamalarda bulunmuştu. Ümitcan Uygun’un babası da Müge Anlı’yı tehdit ederek ‘Allahsız kadın’ ifadelerini kullanmıştı.

Haberde ise şu ifadeler kullanıldı:TV ekranlarında Müge Anlı rezaletiATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu ‘Tatlı Sert’ adlı program emniyet ve yargının yapması gereken görevi üstlenmeye çalışılması nedeniyle ağır eleştiri alıyor. Son yaşanan olayın ardından sosyal medyada Müge Anlı’ya tepki gösteren kullanıcılar “Toplum psikolojisi derinden yaralanıyor

En mahrem bilgileri ve uygun olmayan ailevi meseleleri milyonların gözü önünde tartıştıran ve toplumda psikolojik yıkım yaşanmasına neden olan Anlı’nın programı sosyal medya da büyük tepki çekiyor.Yargıçlığa soyunuyorTV ekranlarında yargıçlığa soyunan Müge Anlı’nın toplumun psikolojisini olumsuz etkileyecek konuları milyonlara duyuracak şekilde herkesin önünde tartışmaya açması ve hiç bir hukuki dayanağı olmadan insanları zan altına bırakacak şekilde yayınlar yapması söz konusu programın saçtığı tehlikeyi gözler önüne seriyor.Devletin yargı ve emniyet güçleri görevinin başındayken televizyon ekranlarında bu tarz programların yayınlanması toplum vicdanını yaralıyor. ”

 

Benzer Haberler