Yandaş sanatçılar Erdoğan’ın iftarında

17 Nisan 2022 Pazar

Yandaş sanatçılar Erdoğan’ın iftarında

İstanbul’da bulunan Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlenen iftar programı ile AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yandaş sanatçılar buluştu. Programa İbrahim Tatlıses, Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Demet Akalın, Hülya Avşar ve Şafak Sezer gibi isimler katıldı.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan yakınlıklarıyla bilinen sanatçılar dün akşam düzenlenen iftar programına katıldı. Erdoğan, etkinliği kişisel sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

“Bu akşamki iftarımızı kültür ve sanat dünyamızın kıymetli mensuplarıyla yaptık. İlhamını bu topraklardan, bu milletten, bu medeniyetten alan hiçbir sanat eserinin başarısız olmayacağına inanıyorum. Verdiğimiz desteklerle daima sanatçılarımızın yanında yer almayı sürdüreceğiz” sözleriyle duyurdu.

HÜLYA AVŞAR, İBRAHİM TATLISES…

İftar programına kalemkar Semih İrteş, piyanist Güher Pekinel ve Süher Pekinel, yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun yanı sıra aralarında İbrahim Tatlıses, Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Coşkun Sabah, Demet Akalın, Hülya Avşar, Yavuz Bingöl, Umut Akyürek, Müşerref Akay, Yonca Evcimik, Ahmet Selçuk İlkan, Tamer Karadağlı, Metin Şentürk, Gamze Özçelik, Şafak Sezer, Alişan Tektaş ve Şükriye Tutkun’un da bulunduğu birçok şarkıcı ve oyuncu katıldı.

 

Pantene’e İbrahim Tatlıses tepkisi

Benzer Haberler