Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

‘Allah yandaşın da zekisini versin’! Sabah AKP’li belediyeyi CHPli gösterip ‘Hizmet yok’ başlığı attı

Hükümete yakın Sabah gazetesi bugün, CHP’ye ‘muhalefet’ yapmak isterken büyük bir yalana daha imza attı.  Gazete, İzmir’de CHP’li Bayındır Belediyesi’nin, AKP’ye oy verdikleri için bir mahallenin yolunu asfaltlamadığını yazdı. Belediye AKP’li çıktı.

Havuz medyasının amiral gemisi Sabah gazetesi, “CHP’li Belediyeden skandal icraat, Ak Parti’ye oy verene asfalt yok” başlığıyla bir haber yayımladı. Haberde “İzmir’de CHP’li Bayındır Belediyesi, ilçeye bağlı mahallelerin yollarını asfaltlarken, Kızıloba Mahallesi’ni diğer mahalle ve ilçelere bağlayan yaklaşık 5 kilometrelik toprak yolu asfaltlaması. Kış gelmesiyle yolların çamur içinde kaldığını anlatan mahalleli, son iki seçimde Ak Parti’ye oy verdikleri için belediyenin kendilerine hizmet vermeyerek cezalandırdığını öne sürdü” ifadesi yer aldı.

‘YALANCILIKTA ÇIĞIR AÇTI’

Sabah’taki haberde yer alan hatayı CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, twitter hesabından şu sözlerle açıkladı: “Sabah yalancılıkta çığır açtı! Yandaş Sabah gazetesi, AKP’ye ait olan Bayındır Belediyesi’ni CHP’li gibi gösterip ‘CHP’li belediyeden AKP’ye oy veren vatandaşlara hizmet yok’ diye haber yaptı. Allah yandaşın da zekisini versin! Yandaşlığı bile beceremiyorlar.”

 

 

‘Külliyeden uyarıldı mı?’ Bahçeli’nin geri çektiği af teklifinin ayrıntıları ortaya çıktı

 

loading...