Yandaş İsmail Kılıçarslan’dan Barış Atay’a canlı yayında çağrı: Gel dövsene! Bir rahatla

22 Kasım 2019 Cuma

Havuz medyasının kalemşörlerinden İsmail Kılıçarslan, TVNET’te Ersin Çelik’in sunduğu İç Hatlar programında TİP milletvekili Barış Atay’ın mecliste yaptığı konuşmaya atıf yaparak çağrı da bulundu.

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay’ın, Meclis Genel Kurulu’nda yaptığı konuşma sosyal medyada gündem olmuştu.

İktidara Meclis kürsüsünden meydan okuyan Atay, “Hiç aklınızdan çıkmayan Gezi’yi düşünün. Bu halk sizi iktidardan indirecek ama o gün emin olun, Gezi’yi mumla arayacaksınız.” diye çağrıda bulunmuştu. Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçarslan TVNet’te İç Hatlar programında Barış Atay’a cevap verdi; “Gel dövsene lan! Gel döv ya, bir rahatla ya!..”

İşte Atay’ın o konuşması:

Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Barış Atay: Geziyi mumla arayacaksınız

NE BİTMEZ HIRSINIZ VARMIŞ

Kılıçarslan, ”Bugün yine vergilerimizi şurada yediler. Yok ya… Senin yedi sülalen vergi çalıyor. Bu devlet seni kayırdı. AK Parti henüz durumu eşitlemenin yanından geçmemiştir. Abi beni dövdü seni kayırdı. Aradan geçmiş 20 sene, ben son dayağımı yiyeli. Şimdi istiyor ki ben bunu bir daha döveyim. Gel dövsene! Bir rahatla. Barış Atay’a, Engin Özkoç’a diyorum. Gelin bir dövün de rahatlayın. Ne bitmez hırsınız varmış’ şeklinde konuştu.

 

Ölü balıklar kıyıya vurdu; Kasalara doldurup eve götürdüler