Vuslateri, Birsel’in fatura paylaşımına maaşıyla yanıt verdi

23 Ocak 2022 Pazar

Oyuncu Gonca Vuslateri, elektrik faturasını paylaşan Gülse Birsel’in paylaşımına yanıt verdi. Vuslateri, “Bu ülkenin en az parayla en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım. O gelen elektrik faturasından 75 TL daha düşüktü hem de” ifadelerini kullandı.

Gonca Vuslateri, oyuncu elektrik faturasını paylaşan oyuncu ve dizi senaristi Gülse Birsel’in paylaşımına yorum yaptı. “Fatura konusunda deneyimliyim” diyen Vuslateri, kendisinin oyunculuk yaparak kazandığı parayla elektrik faturasını kıyasladı.

Oyuncu ve dizi senaristi Gülse Birsel, 2 bin 550 TL gelen elektrik faturasını sosyal medya hesabından paylaştı. Faturasını “Ben de kira tadında elektrik faturamı arz edeyim” ifadeleriyle paylaşan Birsel, mesajına “3+1 düz daire ha burası” notunu düştü.

Gülse Birsel’in paylaşımına bir yorum da oyuncu Gonca Vuslateri’den geldi. 2012 ve 2014 yılları arasında yayınlanan Yalan Dünya dizisinde Eylem ve Vasfiye Teyze karakterlerini canlandıran Gonca Vuslateri, o döneme atıfta bulunarak şunları yazdı:

“SOĞUK HAVALARDA ARKADAŞINDA KAL; SETE ORDAN GİT”

“Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım. O gelen elektrik faturasından 75 TL daha düşüktü hem de. O yüzden fatura konusunda deneyimliyim. Soğuk havalarda arkadaşında kal. Sete ordan git. Ha bir de baget ekmek al 4’e böl pul biberle lup.”

Faiz indirimlerinin hazineye faturası ortaya çıktı!