Volkan Demirel, bir yıl daha Fenerbahçe'de - Tele1
Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

Volkan Demirel Fenerbahçe’de antrenör olarak kalıyor!

Fenerbahçe, tecrübeli eldiven Volkan Demirel ile 1 yıl daha yola devam etme kararı aldı.

Fenerbahçe tecrübeli kaleci Volkan Demirel ile transfer döneminin sona ermesine saatler kala yola devam etme kararı aldı. Sarı lacivertliler 37 yaşındaki kaleci ile 1 yıllık yeni sözleşme imzalandı.

Fenerbahçe Luiz Gustavo’yu açıkladı

Fenerbahçe’nin, tecrübeli kaleci Volkan Demirel ile transfer döneminin sona ermesine saatler kala yola devam etme kararı aldığı ifade edildi. Sarı lacivertlilerin 37 yaşındaki file bekçisi, antrenör ekibinde yoluna devam edecek.

Fenerbahçe resmi olarak şu duyuruyu yaptı:

Fenerbahçemizin şanlı formasını 17 yıldır başarıyla taşıyan, kulübümüzün sembol isimlerinden olan Volkan Demirel ile kulübümüz arasındaki görüşmeler karşılıklı anlaşma ile karara bağlanarak, odak noktasında ‘Fenerbahçelilik’ olan yepyeni bir yolculuğa adım atılmıştır.

Kaptan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle Sarı Lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe’sinin başarıları için sarf edecektir.

Bu doğrultuda, değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır.

Fenerbahçeli Volkan’a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz.

Şimdi şanlı renklerimizle, aynı tutkuyla hep birlikte yeni yolculuklara!

Fenerbahçe, tecrübeli eldiven Demirel ile 1 yıl daha yola devam etme kararı aldı.

Advertisement