Voldan Demirel’den Fenerbahçe eleştirisi: İzlerken mutsuz oluyorum

30 Kasım 2021 Salı

Voldan Demirel’den Fenerbahçe eleştirisi: İzlerken mutsuz oluyorum

Fenerbahçe ‘nin eski yıldız kalecisi  Volkan Demirel, Fenerbahçe’nin Göztepe ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından Vitor Pereira hakkında sert eleştirilerde bulundu. Demirel “Fenerbahçeyi izlerken mutsuz oluyorum, bu kadroyla buralarda olunmamalı” dedi.

Fenerbahçe oynadığı oyunu domine edemiyor. Musluktan bazen su gelir bazen gelmez kesik kesik akar ya, Fenerbahçe de öyle. Bazen varlar, bazen tamamen yoklar. İrfan Can Kahveci asist yapmış, iyi de oynamış. Her dakika skora katkı yapabilecek bir oyuncunun 70. dakikada oyundan çıkmasına anlam veremiyorum. Crespo, bence bugün maçın yıldızıydı. İkinci sıraya da İrfan’ı yazabiliriz. Rakibin hocasına sorsak o da İrfan’ı çıkartırdı. Vitor da öyle yaptı.

“FENERBAHÇE’Yİ İZLERKEN MUTSUZ OLUYORUM”

Bu kadroyla buralarda olunmamalı. İlk yarıdaki oyundan sadece Vitor Pereira memnun herhalde. Fenerbahçe’yi izlerken mutsuz oluyorum. Sosa’nın ilk 11’de başladığı maçlarda Fenerbahçe sadece bir kez mağlup olmuş. Geçen sene, Emre ile çalışmaya başladığımızda Sosa’yı oynatmaya başladık ve top daha fazla bizde kaldı. Futbol, futbol oynamayı bilenlerle oynanır.

Fenerbahçe, İzmir’de 1 puana razı oldu

İzmir’de Fenerbahçe otobüsüne saldırı

Benzer Haberler