Vivo V2121A ve V2123A sertifikasyon sürecinden geçti

9 Haziran 2021 Çarşamba

Vivo V2121A ve V2123A sertifikasyon sürecinden geçti

Çinli marka Vivo’dan iki yeni akıllı telefon modeli Çin’deki 3C sertifikasyon sürecinden geçti. Vivo V2121A ve V2123A model numaralarını taşıyan cihazların çok yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İsmi açıklanmayan bu akıllı telefon TENAA’da yer aldı ve listeleme tüm özelliklerini ortaya çıkardı. Cihaz, arkada dikdörtgen bir modül üzerine yerleştirilmiş çift kameralı bir kurulum ve ekranın ortasındaki bir delik oyuğuna yerleştirilmiş öne bakan bir çıtçıt ile gelecek. Güç düğmesine entegre edilmiş bir parmak izi tarayıcı olacak.2408 × 1080 piksel ekran çözünürlüğüne sahip 6.58 inç TFT ekran var ve özçekimler için 8 megapiksel kamera barındıracak. Arkada, çift kamera kurulumu 64 megapiksel birincil sensör ve 2 megapiksel ikincil sensör içeriyor.

V2121A

Cihaz altında, 2.4GHz’de saat hızına sahip sekiz çekirdekli bir işlemci tarafından desteklenecek ancak yonga setinin adı listelenmiyor. Geekbench listesi, telefonun MediaTek Dimensity 900 SoC’e sahip olacağını ortaya koyuyor. Biri 128 GB dahili depolama sunarken diğeri 256 GB dahili depolama kapasitesine sahip olacak olan iki bellek çeşidinde sunulacak. Cihaz 4.910 mAh bataryaya sahip olacak ve hızlı şarj desteğine sahip olacak.

Raporlara göre, telefon Vivo X serisinin bir parçası olarak, muhtemelen Vivo X70 olarak piyasaya sürülebilir, ancak spekülasyonlar, telefonun iQOO serisi altında piyasaya sürülme olasılığına işaret ediyor. Kesin olarak bilmek için biraz daha beklememiz gerekecek. Vivo V2121A 3C listesi, cihazın 5G bağlantı desteği ile geleceğini ortaya koyuyor. Ayrıca telefonun 44W hızlı şarj teknolojisini destekleyen bir pile sahip olacağını da doğruladı. Ancak, liste telefonla ilgili daha fazla bilgi açıklamadı. Telefonun resmi adı bile şu anda bir sır olarak kalıyor.

Honor 50 için ilk resmi paylaşım!

Benzer Haberler