Videolarının yıl dönümünde Sedat Peker “ifşalarını” hatırlattı

2 Mayıs 2022 Pazartesi

Videolarının yıl dönümünde Sedat Peker “ifşalarını” hatırlattı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in Birleşik Arap Emirlikleri’nde sosyal medyadaki paylaşım yasağı devam ederken, videolarını yayınladığı tarihin yıl dönümünde bir takipçisinin mesajını Twitter’dan retweet etti.

Yayınladığı 10 video ile başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar olmak üzere birçok kişi hakkında önemli iddialarda bulunan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, bir takipçisinin yıl dönümü mesajını retweet etti.

Bir süredir sosyal medyadan paylaşım yapmayan Peker, retweet yapmaya başladı. Hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker’in ifşa ve iddialarını dile getirdiği Youtube’daki ilk videosu geçtiğimiz yıl 2 Mayıs’ta paylaşılmıştı.

Peker, “Şahsıma yapılan kanunsuzlukların taşeronu Mehmet Ağar ve pelikancılardır” başlığıyla yayınladığı ilk videoda kendisine yönelik operasyonun arkasında Susurluk skandalının önde gelen isimlerinden eski bakan Mehmet Ağar ve Pelikancılar grubunun olduğunu ileri sürmüştü. Peker daha sonra her hafta video yayınlamış ve 10. videoya kadar ulaşmıştı.

Peker, 10’uncu videodan sonra haziran 2021’den anlatımlarının olduğu yeni video yüklemedi. Ancak bir süre Twitter’da söylemlerine devam etti. Birleşik Arap Emirlikleri’nin sosyal medya yasağı getirmesinden sonra paylaşım yapmayan Peker, RT ve like yaparak Twitter’de mesajlar paylaşıyor.

Yeni Akit Sedat Peker fotoğrafıyla hacklendi

Benzer Haberler