‘Veresiye’ kavgası böyle görüntülendi

12 Nisan 2021 Pazartesi

Sultangazi’de bir kişinin borçla sigara vermeyi reddeden tekel bayi sahibi arkadaşına silahla saldırdı. Kısa sürede yakalanan saldırgan gözaltına alındı.

Sultangazi’nin Sultançiftliği Mahallesi’nde geçtiğimiz cuma akşamı arkadaşının işlettiği tekel bayisine gelen bir kişinin alkol aldıktan sonra sigara almaya parası yetmedi. Bu kişi, tekel sahibinden veresiye sigara istedi. İş yeri sahibi, sigara veremeyeceğini söyleyince aralarında tartışma çıktı.

Kısa sürede büyüyerek sokağa taşan tartışmada veresiye sigara isteyen kişi, tekel sahibi arkadaşına ateş etti. Şans eseri kimse yaralanmazken, silahlı saldırgan olay yerinden kaçtı. Bu sırada çevredeki vatandaşlar büyük panik ve korku yaşadı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

SALDIRGAN GÖZALTINA ALINDI

Öte yandan, olay yerindeki başka bir vatandaş ile tekel bayi sahibi arasında da tartışma yaşandı. Çevredeki vatandaşların ve polisin müdahalesiyle tartışma büyümeden sonlandı.

Olayla ilgili çalışma başlatılırken, saldırgan kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Silahlı saldırganın emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Benzer Haberler