Vedat Muriç Fenerbahçe’ye geri dönmek istiyor

3 Mayıs 2021 Pazartesi

Vedat Muriç Fenerbahçe’ye geri dönmek istiyor

Lazio’da beklentilerin çok altında bir performans sergileyen Vedat Muriç, Fenerbahçe Teknik Direktörü Emre Belözoğlu’nu arayarak dönmek istediğini söyledi.

Fenerbahçe’de yeni sezon için yapılacak transferler masaya yatırılırken önemli bir gelişme yaşandı. Geçen yıl Fenerbahçe’den Lazio’ya transfer olan Vedat Muriç, sportif direktör ve teknik sorumlu Emre Belözoğlu’nu telefonla aradı ve Sarı-Lacivertli kulübe dönmek istediğini söyledi.

Takvim’in haberine göre; Vedat Muriç, Emre Belözoğlu’na şunları söyledi: İstediğim ortamı bulamadım. Daha fazla ısrar etmenin çok da bir anlamı yok. Eğer beni tekrar aranızda görmek isterseniz, ben hazırım

Emre Belözoğlu’nun da Vedat Muriç’e çok olumlu yaklaştığı ve konuyu yönetimle paylaştığı da gelen haberler arasında. Ancak Vedat için satın alma değil kiralama seçeneği masada olacak.

UEFA ile FFP anlaşması devam eden Fenerbahçe’nin, Vedat’ın yıllık ücretini vermeyi kabul edeceği, makul bir kiralama fiyatı ile Lazio’nun kapısını çalacağı da gelen haberler arasında.

Benzer Haberler