Üst geçitten atlamak üzere olan genci polis sarılarak ikna etti

23 Ekim 2022 Pazar

Antalya‘da yaya üst geçidinde demir bariyerin tehlikeli bölgesine çıkan E.E.’yi, polis ikna etti. Atlama ihtimali üzerine bulunduğu geçidin altına hava yastığı konulan E.E., polise sarılarak üst geçitten indi.

Olay, saat 16.30 sıralarında Kepez ilçesi Teomanpaşa Mahallesi Gazi Bulvarı üzerinde meydana geldi. Yaya üst geçidindeki demir bariyerin tehlikeli bölgesine geçen E.E.’yi görenler, durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbarla bölgeye polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

Olay yerine gelen trafik polisleri, olası bir olumsuzluğa karşı üst geçidin olduğu bölgede yolu trafiğe kapatarak akışı yan yola verdi. İtfaiye ekipleri gencin aşağı düşme ihtimaline karşı hava yastığı açtı. Polisin ikna çalışmalarına yanıt vermeyen E.E., olay yerine gelip aşağıda bekleyen İlçe Emniyet Müdürlüğü devriye grup amiri ile bir süre konuştu. Daha sonra üst geçide çıkan polis, burada da bir süre sohbet ettiği E.E.’yi kısa sürede ikna etti. E.E., polise sarılarak kucakladı. Polis de genci kucaklayıp tehlikeli bölgeden uzaklaştırdı.

Antalya’da kan donduran olay! Ceset krokisi doğru çıktı