Ümit Özdağ’dan Akşener’e ‘randevu’ isyanı

27 Ocak 2021 Çarşamba

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Ümit Özdağ’ın İyi Parti lideri Meral Akşener’den randevu talebinde bulunduğunu ancak yanıt alamadığını yazdı. Selvi, Özdağ’ın konuyla ilgili, “Meral Hanım’a çok kızgınım”, “Bir kalleşlikle karşı karşıya kaldım” gibi ifadeler kullandığını aktardı.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Ümit Özdağ’a randevu vermediğini yazdı.

Selvi yazısında, “Ümit Özdağ cumartesi günü Meral Akşener’den görüşmek için randevu talebinde bulunmuş. Ama şu ana kadar bir dönüş olmamış. ‘Meral Hanım’a çok kızgınım’ dedi. ‘Bir kalleşlikle karşı karşıya kaldım’ diye konuştu. Pazartesi akşamı yeni sistemle ilgili olarak İyi Parti milletvekillerine bir bilgilendirme yapıldı. Ümit Özdağ oraya da davet edilmedi. Haliyle bugün yapılacak İyi Parti grup toplantısına da katılmayacak” ifadesini kullandı.

“BU DURUMDA ‘NUR TOPU’ GİBİ BİR ÜMİT ÖZDAĞ PARTİSİ KALIYOR”

“Gerçi Ümit Özdağ bunu yazınca rahatsız olmuyor ama adım adım yeni bir parti kurmaya doğru gidiyor” diyen Selvi, şöyle devam etti: “Ümit Özdağ MHP’ye dönemez. İyi Parti’den de ikinci kez ihraç edilecek. Bu durumda nur topu gibi bir Ümit Özdağ partisi kalıyor. MHP’den biraz daha milliyetçi bir parti…”

Benzer Haberler