Ülkü Ocakları’ndan İYİ Parti’ye Fırat Çakıroğlu uyarısı

22 Şubat 2022 Salı

Ülkü Ocakları’ndan İYİ Parti’ye Fırat Çakıroğlu uyarısı

Muğla’da Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel, İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun’a Fırat Yılmaz Çakıroğlu paylaşımı yaptığı için çıkış yaptı. Burak Demirel, “Ülkücü Hareketi ve şehidimizi kirli siyasetine alet edemezsin.” ifadelerini kullandı.

Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun ölüm yıldönümünde Çakıroğlu’nun fotoğrafını paylaşan İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun’a Muğla’da Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel’den sert tepki geldi. Muğla’da Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun’a seslenerek, “Bak Metin Ergun seni ve avarelerini uyarıyorum!” dedi.

Burak Demirel açıklamalarında şunları söyledi:

“Bak Metin Ergun seni ve avarelerini uyarıyorum! Gittiğin yerin yolu neyse o şekilde hareket et, Ülkücü Hareketi ve şehidimizi kirli siyasetine alet edemezsin. Buna asla müsaade etmeyiz. Fırat sizin gösteremediğiniz tavrı gösterdiği için şehit edildi” ifadelerine yer verdi. Demirel, “İYİ Parti’in Muğla ayağı Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun resimlerini gerek kurumsal gerek şahsi hesaplardan paylaşma gafletine düşmüşler. Şehidin kıymetini davasına sadakat ile bağlı olanlar bilir. Necis ağzınızla aymazlık yapmayın. Sizin bu yaptığınıza çakallarla sürüye dalıp, sabah çobanla ağlamak denir.”

Eski Ülkü Ocakları Başkanı Alpay Çömez, bir çocuğu istismar etti!

Benzer Haberler